دفاع جمال بلماضي از رفتار بازيکن السد: بونجاح به خاطر شکست مقابل پرسپوليس عصبي بود
شماره خبر : 148579
جمال بلماضي، سرمربي تيم ملي فوتبال الجزاير از رفتار بغداد بونجاح مهاجم باشگاه السد دفاع کرد.

جمال بلماضي که سابقه فعاليت در ليگ قطر و هدايت الدحيل را دارد در خصوص رفتار جنجالي بغداد بونجاح مهاجم، تيم ملي الجزاير و باشگاه السد قطر گفت: به نظر من واکنش او تا حدي طبيعي بود. در واقع به اين شکل علاقه و تعصب خودش را به پيراهن السد نشان داده است. او هميشه انگيزه زيادي براي موفقيت و پيروزي دارد و اينکه پيراهن تيمش را پس از تعويض به زمين پرتاب کرده به دليل عدم رسيدن به نتيجه مطلوب و پيروزي بوده است، چرا که بونجاح دوست دارد هميشه پيروز باشد.

وي افزود: السد در اين فصل تيم قدرتمندي است که به فتح تمامي جام‌ها فکر مي‌کند. واکنش بونجاح به خاطر تعصبي است که به تيم خودش دارد چرا که تساوي آنها در بازي هفته گذشته موجب شد به پله دوم جدول سقوط کنند و بغداد از اين اتفاق خشمگين بود. آنها همچنين در بازي قبلي مقابل پرسپوليس شکست خوردند و طبيعتاً شانس السد براي صعود به مرحله بعدي در مسابقات آسيايي کمتر شده که همه اين اتفاقات فشار بيشتري به او وارد کرده و او را عصبي مي‌کند. به همين دليل نتوانسته اعصاب خودش را به خوبي کنترل کند و چنين رفتاري انجام داده است.

بلماضي اظهار داشت: بغداد در بهترين شرايط روحي براي حضور در ترکيب تيم ملي کشورش آماده مي‌شود و ما روي او حساب ويژه‌اي باز مي‌کنيم چون توانمندي‌هايش را به خوبي مي‌شناسيم. مي‌دانيم که چه قدرتي در آزار دادن خط دفاع حريف و گلزني دارد.

ارسال در: چهارشنبه 18 مهر ساعت 11:23 (1397/7/18)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن