«جنگجويان آرام» به دنبال اولين برد برابر ايران/جدال دو مرد محبوب!
شماره خبر : 148580
تيم ملي فوتبال بوليوي درحالي براي برگزاري ديداري تدارکاتي به ايران خواهد آمد که اين تيم ماههاست برابر حريفانش به برتري نرسيده اما سرمربي اش همچنان محبوب است.

تيم ملي فوتبال ايران در حالي دومين ديدار تدارکاتي خود را در راه آماده سازي هرچه بيشتر براي رقابت‌هاي جام ملت‌هاي آسيا مقابل بوليوي برگزار مي کند که اين تيم در ماه‌هاي اخير مقابل رقباي آسيايي شاگردان کارلوس کي روش نيز به ميدان رفته است.

فدراسيون فوتبال ايران که براي بازي با بوليوي بيش از 100 هزار دلار هزينه کرده قرار است هزينه هاي آمد و رفت اين تيم را نيز پرداخت کند.

سزار فارياس سرمربي تيم ملي فوتبال بوليوي مثل کارلوس کي روش در ايران از محبوبيت خاصي بين اهالي فوتبال اين کشور برخوردار است. بطوريکه پس از عدم صعود اين تيم به رقابت هاي جام جهاني 2018 روسيه، به خاطر کسب پيروزي مقابل آرژانتين و شيلي در سمت خود ابقا شد تا با ايجاد برخي تغييرات در ليست بازيکنان بوليوي، برنامه‌ريزي لازم را براي موفقيت اين تيم داشته باشد.

بوليوي که معمولا آرژانتيني ها را خوب مي برد در بازي هاي مرحله گروهي آمريکاي جنوبي شکست سنگين پنج بر صفر را از برزيل متحمل شد. تيمي که به دليل ارتفاع زياد از سطح آب دريا معمولا براي همسايگان خود دردسرساز مي شود.

اکثر بازيکنان بوليوي در ليگ داخلي بازي مي کنند و با وجود قدرت بالاي بدني که دارند تکنيک و خلاقيت فردي در بين آنها ديده نمي شود. تيمي که در روزنامه هاي آمريکاي جنوبي به «جنگجويان آرام»  نيز شهرت دارد.

تيم ملي فوتبال بوليوي در ماه هاي اخير بازي هاي دوستانه زيادي را با تيم هايي از قاره آسيا و اروپا برگزار کرده است. اين تيم حدود يک ماه پيش اردويي را کشور اتريش برگزار کرد. شاگردان سزار فارياس در اين اردو، دو بازي دوستانه مقابل صربستان و کره جنوبي برگزار کردند. بوليوي مقابل نماينده قاره آسيا تن به تساوي بدون گل داد اما مقابل صرب ها با نتيجه پنج بر يک شکست خورد.

اين تيم سپس به عربستان رفت و در رياض به تساوي دو - دو مقابل ميزبان دست پيدا کرد. بوليوي پس از رقابت هاي جام جهاني روسيه هيچ بردي را کسب نکرده است و حالا مي خواهد با ايجاد کمترين تغيير در ليست بازيکنان خود نسبت به ديدار با عربستان به ايران بيايد.

فارياس پس از رقابت هاي جام جهاني 2018 اعلام کرده مي‌ خواهد تيمش شيوه اي جديد در فوتبال آمريکاي جنوبي ايجاد کند تا با تکيه بر دوندگي و کارهاي ترکيبي حريفي قدرتمند محسوب شود.

تيم ملي فوتبال ايران ساعت 19:30 روز 24 آبان در ورزشگاه آزادي پذيراي تيم ملي فوتبال بوليوي خواهد بود.

ارسال در: چهارشنبه 18 مهر ساعت 11:24 (1397/7/18)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن