اولين ژست سردار بعد از بازگشت(عکس)
شماره خبر : 148582
سردار آزمون بالاخره به تيم ملي برگشت تا يکي از اميدهاي گلزني در جام ملت هاي آسيا باشد.

مهاجم اول تيم کارلوس کي روش در جام جهاني 2018 روسيه بعد از اين تورنمنت با انتشار نامه خداحافظي و بيان حرف هايي دور ازذهن مورد انتقاد بسياري از اهالي فوتبال قرار گرفت. او بعد از کش و قوس فراوان و البته با حمايت هاي واضح کي روش به تيم ملي برگشت و از ديروز کارش را با ساير ملي پوشان از سر گرفت.


سردار که از اهانت ها به عملکردش بعد از جام جهاني ناراحت بود، حالا با انگيزه زيادي برگشته تا بتواند روزهاي اوجش را تکرار کند. سردار همين حالا در بين مهاجمان تيم ملي صاحب بيشترين گل زده ملي است اما به طور مشخص از روزهايي که او را جايگزين علي دايي مي دانستند فاصله گرفته است.


او حالا در فاصله دوماه تا جام ملت هاي آسيا بعد از دوري چند ماهه به تمرينات تيم ملي برگشته و اميدوار است در امارات يکي از مردان کليدي کارلوس کي روش باشد.


سردار که فعلا در سکوت در تمرينات شرکت مي کند، روز گذشته نيز بسيار آرام و بي حاشيه در کنار ساير نفرات به مرور کارهاي تکنيکي و تاکتيکي پرداخت و البته اولين ژست خود را مقابل دوربين ورزش سه بعد از بازگشت به تيم ملي گرفت تا روحيه بالاي خود را نشان دهد.


آزمون در شرايطي به تيم ملي برگشته که در روبين کازان هفته رويايي را سپري کرد و اهالي فوتبال اميدوارند او همان مهاجمي باشد که اميد اول گلزني محسوب مي شد.


عکس ها از اميرحسين خيرخواه

 

 

ارسال در: چهارشنبه 18 مهر ساعت 11:28 (1397/7/18)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن