پول بازسازي ورزشگاه آزادي را چه کسي مي‌دهد؟
شماره خبر : 148587
با وجود اعلام قبلي مديرعامل ورزشگاه آزادي اما امروز اعلام شده که پول بازسازي اين ورزشگاه را پرسپوليس پرداخت نمي‌کند و البته صحبت‌هاي جديدي در اين باره مطرح شده است.

ماجراي ترميم و بازسازي بخش‌هايي از ورزشگاه آزادي براي ميزباني از فينال ليگ قهرمانان آسيا که احتمال دارد پرسپوليس به آن برسد به يکي از دغدغه‌هاي اصلي فوتبال ايران طي روزهاي گذشته تبديل شده است.


در اين باره جلسات متعددي برگزار و مشخص شده که بازسازي ورزشگاه ازادي مبلغي در حدود 15 ميليارد تومان هزينه دارد. از اين رو روز گذشته نيکوخصال مديرعامل ورزشگاه آزادي در گفت و گويي با خبرگزاري مهر اعلام کرده که قانونا بايد هزينه هاي بازسازي را پرسپوليس پرداخت کند. اين مساله تنش هايي را ايجاد کرد تا اينکه امروز شرکت توسعه و تجهيز اماکن ورزشي رسما اعلام کرده اين هزينه را پرسپوليس پرداخت نمي‌کند.


از سوي ديگر مديرعامل ورزشگاه آزادي امروز درمصاحبه ديگري از برداشت اشتباه بابت حرف‌هايش در اين خصوص پرده برداشت اما توضيح مبهمي درباره ارگاني که هزينه ها را پرداخت مي‌کند ارائه کرد.


نيکوخصال امروز به ايسنا گفته است:‌«: من دقيق نمي‌دانم چه کسي بايد هزينه آماده‌سازي ورزشگاه را پرداخت کند اما به نظر مي‌رسد اين هزينه بايد از سوي وزارت ورزش و جوانان پرداخت شود.»


نکته قابل توجه اين است که در شرايطي هنوز مشخص نيست هزينه هاي بازسازي آزادي را کدام ارگان پرداخت مي کند که حدود يکماه ديگر ديدار فينال ليگ قهرمانان برگزار خواهد شد و به نظر مي‌رسد مسئولان اين امر در حال از دست دادن زمان هستند و اين موضوع مي‌تواند شرايط سختي را در صورت صعود پرسپوليس به ديدار نهايي رقم بزند.

ارسال در: چهارشنبه 18 مهر ساعت 14:48 (1397/7/18)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن