لابي حاشيه ساز در پرسپوليس
شماره خبر : 148592
طي ماه‌هاي اخير تحرکات عجيبي براي صندلي مديريت آتي اين باشگاه استارت خورده است.

پرسپوليس که بعد از مدت‌ها از حيث ثبات مديريتي شرايط مناسبي را دنبال مي‌کند، اکنون با قانون منع بکارگيري بازنشستگان بار ديگر تحرکات عجيبي را براي انتخاب مديرعامل آتي مي‌بيند. آنها که در طول چهار سال اخير با دو مديرعامل کار خود را دنبال کرده و با حضور علي اکبر طاهري و بعد از آن حميدرضا گرشاسبي برنامه‌هاي مديريتي را با موفقيت دنبال کردند، اکنون با توجه به شرايط فعلي و احتمال تغييرات روي صندلي مديريت تحرکاتي از سوي برخي پيشکسوتان براي به قدرت رسيدن مديران امتحان پس داده را به دنبال خود مي‌بيند.


حميدرضا گرشاسبي با تصويب قانون منع بکارگيري اکنون در انتظار اين است تا تصميم درباره آينده کاري‌اش در پرسپوليس توسط مديران وزارت اعلام شود. از سوي ديگر شنيده مي‌شود يکي از پيشکسوتان اين باشگاه که از محبوبيت زيادي نيز بين هواداران برخوردار است به دنبال اين است تا مقدمات حضور يکي از مديران امتحان پس داده را در صورت برکناري او فراهم کند.


اين در حالي است که مدير مدنظر طي مدت حضورش در فوتبال عملکرد ناموفقي را در کارنامه‌اش ثبت کرده و عليرغم در اختيار داشتن منابع لازم نتوانسته به موفقيت لازم دست يابد. از سوي ديگر انتظار مي‌رود با توجه به عملکرد چهارساله موفق اين تيم از حيث مديريتي و کسب نتايج مطلوب هواداران، وزارت ورزش تصميم مناسبي در اين رابطه اتخاذ کند.

ارسال در: چهارشنبه 18 مهر ساعت 19:14 (1397/7/18)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن