کاظمي: از داوران فقط رعايت قانون را مي خواهيم
شماره خبر : 148593
فرهاد کاظمي سرمربي تيم فوتبال سرخپوشان پاکدشت بعد ازبازي با مس رفسنجان تاکيد کرد داوران بايد قانون را رعايت کنند.

کاظمي بعد از بازي با مس رفسنجان که به تساوي سه بر سه به پايان رسيد گفت :بازي خوبي را شاهد بوديم و بازيکنان ما در اين مسابقه نهايت تلاش خودشان را بخرج دادند که اين موضوع براي ما بسياربا ارزش است.ما مي توانستيم در اين مسابقه سه امتيازرا بگيريم اما در نهايت بازي مساوي شد ولي هنوز زمان زيادي باقي مانده است و ما تلاش خواهيم کرد  که در بازي هاي آينده روند بهتري داشته باشيم.


کاظمي در مورد اينکه بعد از پايان بازي به يکي از تصميمات داورمسابقه اعتراض کرد گفت: داوري در مجموع عالي بود ولي ما از داوران توقع داريم که قانون را در زمين مسابقه رعايت کنند. يکي از بازيکنان حريف بارها خودش را در محوطه جريمه و بيرون از محوطه جريمه زمين مي انداخت و ما انتظار داشتيم داور مسابقه تصميمات درست تر و قاطع تري بگيرد.در صحنه اي که گل سوم را خورديم قبل از اينکه بازيکن حريف از پشت محوطه شوت بزند، يکي ديگر از بازيکنان مس رفسنجان خودش را در محوطه جريمه به زمين انداخت.قانون اين را مي گويد که داور يا بايد اعلام پنالتي مي کرد يا اينکه بدليل تمارض کردن به بازيکن حريف اخطار مي داد.


کاظمي در پايان تصريح کرد: ما توقع داشتيم که درآن صحنه  قانون رعايت شود اما داور نه پنالتي گرفت و نه به بازيکنان ليگ به نشانه اعتراض کارت زرد نشان داد.تمرکز بازيکنان روي همان صحنه بود که به يکباره توپ به سمت ديگري رفت و در نهايت آنها گل سوم را زدند. باز هم مي گويم ما انتظار داريم داوران قانون را رعايت کنند.از آقاي اصفهانيان انتظار داريم عملکرد داوران را مدنظر داشته باشند.

ارسال در: چهارشنبه 18 مهر ساعت 19:29 (1397/7/18)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن