دکتر نوروزي: طارق همام بدون هماهنگي در درمان‌‌ها شرکت نکرده است
شماره خبر : 148607
دکتر امين نوروزي، معاون پزشکي باشگاه استقلال گفت که طارق همام بدون هماهنگي و برخلاف اصول حرفه‌اي در درمان شرکت نکرده است.

دکتر امين نوروزي معاون پزشکي باشگاه استقلال درباره وضعيت طارق همام گفت: چنانچه در دربي مشاهده کرديد، طارق همام مصدوم و کادر فني مجبور به تعويض او شد. بعد از پايان مسابقه، مطابق روال چند سال اخير، بلافاصله نسبت به اعزام بازيکن به مرکز تصويربرداري و همچنين معاينات باليني و مشاوره با پزشکان معتمد اقدام شد و تمام مدارک و مستندات مبني بر وجود آسيب ديدگي در ناحيه کشاله پاي راست ايشان بوده و قرار شد که حدود دو هفته از تمرينات و مسابقات دور و در درمان فيزيوتراپي شرکت کند.

 

وي افزود: ادعاي اجبار به حضور تمرينات و مسابقات با وجود آسيب ديدگي براي تشديد آن و ممانعت از حضور وي در مسابقات تيم ملي عراق بسيار ناجوانمردانه و کذب محض بوده و سوابق نشان داده که معاونت پزشکي استقلال تحت هيچ شرايطي شرافت کاري و تعهد ذاتي خود را براي اين قبيل مسائل پيش پا افتاده زير سوال نمي‌برد. ضمن اينکه نامبرده بر خلاف اصول حرفه‌اي بدون هماهنگي و مجوز در درمان شرکت نکرده و از کشور خارج شده و همراه با اين تخلف محرز، متأسفانه برخلاف قوانين حرفه‌اي در تمرين يا مسابقه در تيم ديگري در عراق شرکت کرده است که پيگري اين مورد را به باشگاه واگذار مي‌کنيم.

 

معاون پزشکي باشگاه استقلال اظهار داشت: بازيکنان سرمايه باشگاه بوده و حفظ سلامتي آنها از اهدف غير قابل انکار معاونت پزشکي است، اين معاونت، مدارک لازم و مستندات مربوط چه در خصوص آسيب ديدگي، عدم حضور در تمرين و مسابقات و نياز به درمان را به باشگاه ارائه و باشگاه نيز مطابق مستندات به مراجع ذي‌ربط در فدراسيون فوتبال عراق منعکس کرده و در نهايت در انتظار تصميمات مقتضي است.

ارسال در: پنجشنبه 19 مهر ساعت 11:14 (1397/7/19)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن