فوتبال جهان| کارلوس توس: بين تماشاي گلف و ال‌کلاسيکو، گلف را انتخاب مي‌کنم!
شماره خبر : 148613
فوتبال جهان - کارلوس توس مي‌گويد با وجود شاغل بودن در رشته فوتبال، علاقه‌اي به تماشاي بازي‌هاي فوتبال ندارد.

کارلوس توس مهاجم سابق تيم‌هاي فوتبال يوونتوس و منچستريونايتد که اکنون در تيم بوکاجونيورز آرژانتين بازي مي‌کند، مي‌گويد که از فوتبال فقط بازي  در اين رشته را دوست دارد نه تماشاي آن.

وي در اعترافي صادقانه به نشريه کلارين آرژانتين گفت: به هيچ عنوان دوست ندارم از تلويزيون فوتبال تماشا کنم. در واقع اصلا علاقه‌اي به تماشاي فوتبال ندارم. اگر يک شبکه بازي بارسلونا - رئال مادريد را نشان دهد و شبکه‌اي ديگرمسابقات گلف پخش کند، من تماشاي گلف را ترجيح مي‌دهم. هرگز شيفته فوتبال نبوده‌ام. فوتبال را فقط زماني دوست دارم که توپ جلوي پاهايم باشد.

توس با اشاره به دوران کودکي‌ سختي که داشته ادامه داد: روزهاي خيلي سختي بود اما ما آن زمان خوشحال بوديم. هميشه در حال بازي کردن بوديم و هميشه با توپ در محله پرسه مي‌زديم. خيلي شجاع بوديم. جايي که ما زندگي مي‌کرديم انواع و اقسام خلاف‌ها از حمل اسلحه و قاچاق مخدر و سرقت صورت مي‌گرفت.

مهاجم سابق يوونتوس درباره سياست و اينکه آيا علاقه به پيگيري مسائل سياسي دارد، تأکيد کرد: از سياست خوشم نمي‌آيد و مطلقاً از آن سردر نمي‌آورم. در خانه‌ پدري‌ام کسي درباره سياست حرف نمي‌زد و الان در خانه خودم هم اينطور است. من مي‌ديدم که چطور پدرم ساعت 6 صبح سر کار مي‌رفت و تا 7 شب برنمي‌گشت. او کار مي‌کرد تا ما غذايي براي خوردن داشته باشيم. اين همان الگويي است که من به بچه‌ها معرفي مي‌کنم و البته به آنها تحصيل را هم توصيه مي‌کنم.

ارسال در: پنجشنبه 19 مهر ساعت 15:01 (1397/7/19)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن