عجيب و غريب به سبک فدراسيون فوتبال آسيا؛ استفاده از تعويض چهارم در جام ملت‌ها تائيد شد
شماره خبر : 148626
کنفدراسيون فوتبال آسيا به طور رسمي اعلام کرد قانون تعويض چهارم در مسابقات جام ملت‌هاي آسيا 2019 اجرا خواهد شد.

 

 

کميته اجرايي کنفدراسيون فوتبال آسيا (AFC) در تازه‌ترين نشست اعضاي خود، پيشنهاد اصلاح قانون در بازي‌هاي رده ملي که زيرنظر AFC برگزار مي‌شود و توسط هيئت بين‌المللي فوتبال (IFAB) اعلام شده بود را پذيرفت. به اين ترتيب طبق اعلام AFC، تيم‌هاي حاضر در مسابقات جام ملت‌هاي آسيا 2019  مي‌توانند از تعويض چهارم در زماني که بازي‌ به وقت‌هاي اضافه کشيده مي‌شود، استفاده کنند.

شيخ سلمان بن‌ابراهيم آل‌خليفه، رئيس کنفدراسيون فوتبال آسيا در اين خصوص گفت: کل قاره آسيا بي‌صبرانه منتظر شروع معتبرترين تورنمنت آسيا است، بنابراين ضروري است که جام ملت‌هاي آسيا خود را با جديدترين قوانين وفق دهد، مسابقاتي که سعي مي‌کنيم چهره‌اي فراموش‌نشدني در آن به نمايش بگذاريم.  

وي تصريح  کرد: اطمينان دارم که قوانين جديد هيجان را به اين رقابت ملي آسيايي اضافه خواهد کرد و همچنين باعث تقويت جاه‌طلبي‌هاي AFC به عنوان يک کنفدراسيون پيشرو در جهان مي‌شود.

قانون تعويض چهارم همچنين در مسابقات فوتبال قهرماني زير 19 سال آسيا هم مورد استفاده قرار خواهد گرفت که قرار است از تاريخ 18 اکتبر (26 مهر) به ميزباني اندونزي آغاز شود.

عجيب و غريب به سبک فدراسيون فوتبال آسيا؛ استفاده از تعويض چهارم در جام ملت‌ها تائيد شد

اين قانون همچنين در مسابقات فوتبال قهرماني بانوان زير 19 سال آسيا 2019 و مسابقات قهرماني زير 23 سال آسيا 2020 نيز اجرايي خواهد شد.

ارسال در: جمعه 20 مهر ساعت 12:07 (1397/7/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن