خبر خوش مديرعامل ” پرسپوليس ” در مورد فينال ليگ قهرمانان آسيا
شماره خبر : 148628
حميدرضا گرشاسبي : ستادي براي برگزاري ديدار فينال ليگ قهرمانان آسيا تشکيل شده است

پرسپوليس با برد در بازي رفت مرحله نيمه نهايي در دوحه و برابر السد قطر از شانس زيادي براي صعود به فينال اين رقابت‌ها برخوردار است و از همين رو برنامه ريزي براي انجام ديدار فينال اين رقابت‌ها و مراسم قهرماني در دستور کار قرار گرفته است. حميدرضا گرشاسبي ، مديرعامل باشگاه پرسپوليس در همين راستا برنامه‌هاي اين باشگاه را به اين شکل توضيح و تشريح مي‌کند:

با توجه به حساسيت وزير ورزش و جوانان ستادي براي برگزاري ديدار فينال ليگ قهرمانان آسيا تشکيل شده و خوشبختانه همگي براي رفع مشکلات و معايب عزم جدي دارند تا ميزبان شايسته اي براي ايران باشيم .

مديرعامل باشگاه پرسپوليس در ادامه صحبت‌هايش گفت:

پرسپوليس خوشبختانه به خوبي تا اين مرحله از ليگ قهرمانان آسيا پيش آمده و مهمترين بازي هم قبل از رسيدن به فينال بازي روز اول آبان در برابر السد قطر است که کار سختي پيش رو داريم اما با تلاش بچه ها مي توانيم براي اولين بار به فينال راه پيدا کنيم .

حميدرضا گرشاسبي درباره خواسته‌هاي کنفدراسيون آسيا براي انجام ديدار فينال گفت:

کنفدراسيون فوتبال آسيا يک سري الزامات سخت افزاري و نرم افزازي را ابلاغ کرده که با توجه به حساسيت موضوع و پيگيري وزير ورزش و جوانان ستادي براي پيگيري تشکيل شده و پنج شنبه جلسه سوم ستاد با حضور دکتر سلطاني فر برگزار شد. خوشبختانه همگي براي رفع معايب با شتاب بالا عزم جدي دارند تا ميزبان شايسته اي براي ايران باشيم .

ارسال در: جمعه 20 مهر ساعت 16:39 (1397/7/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن