ستاره برزيلي، راموس دوم رئال مي شود؟!
شماره خبر : 148647
رئال مادريد از تابستان گذشته پروژه جذب مدافع مياني سطح بالا را کليد زده اما هنوز موفق به اين امر نشده است. ستاره برزيلي کورنتيانس يکي از محتمل ترين گزينه هاي کهکشاني هاست.

رئال مادريد از گذشته تا به حال معمولا مدافعان مياني تراز  اولي را در ترکيب خودش داشته است. در يک دهه اخير يک پاي ثابت اين خط دفاعي سرخيو راموس بوده که در تابستان 2005 بعد از يک فصل درخشش در سويا، به رئال مادريد پيوست. 13 سال تداوم اين بازيکن در خط دفاعي تيمي که هميشه داعيه قهرماني ليگ قهرمانان اروپا را داشته، عملکرد  فوق العاده اي است.

 

سرخيو راموس
سرخيو راموس

 

اکنون سياست باشگاه اول شهر مادريد، جذب يک مدافع مياني جوان در سطح اول فوتبال جهان است تا بتواند چندين سال خط دفاعي اين تيم را بيمه کند. کهکشاني ها از سال گذشته به دنبال اين مهم بودند که نتوانستد مدافع مد نظرشان را جذب کنند و اين پروژه تا به اين جاي کار با شکت رو به رو شده است. هر چند زوج خط دفاع مياني رئال را راموس با تجربه و واران خوش استيل تشکيل مي دهند اما جانشينان آنها هرگز در حدو اندازه اين دو مدافع نبوده اند. در واقع بعد از رفتن      په په مدافع پرتغالي رئال به بشيکتاش ههوز جايگزين مناسبي يراي او پيدا نشده است.

 

 

تابستان گذشته سه گزينه در ليست رئال مادريد بودند اما خريد آنها امکان پذير نبود. خوزه خيمنز و ساموئل اومتيتي کساني بودند که رئال مادريد بيشترين علاقه را به جذب آنها داشت. مارکينيوش ديگه گزينه جذاب براي رئال مادريد است اما مذاکره با پاري سن ژرمن سخت است. سناريوي ايده آل براي رئال مادريد خريد دوباره سرخيو راموس با 27 و واران با 10 ميليون يورو است اما چنين چيزي ممکن نيست. وايخو مدافع رئال مادريد که انتظار مي رفت بتواند جانشين مناسبي براي خط دفاعي رئال باشد هرگز مطابق انتظارات ظاهر نشد. مصدوميت بد موقع اين بازيکن را نيز مي توان در اين مسئله دخيل دانست.

 

 

در حال حاضر مي توان لئو سانتوس از کورنتيانس برزيل و ماريو هرموسو از اسپانيول را مهم ترين گزينه هاي احتمالي براي پست خط دفاعي رئال دانست.

 

ماريو هرموسو
ارسال در: شنبه 21 مهر ساعت 17:50 (1397/7/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن