ورزشگاه آزادي براي فينال ليگ قهرمانان آسيا آماده است ؟
شماره خبر : 148648
رفع نواقص ورزشگاه آزادي تا پيش از فينال ليگ قهرمانان آسيا

با توجه به تاکيد وزير ورزش و جوانان اين انتظار وجود دارد که مديران پايين دستي تلاش بيشتري براي رفع نواقص ورزشگاه آزادي تا پيش از فينال ليگ قهرمانان آسيا انجام دهند.

در حالي که پرسپوليس در ديدار رفت مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان آسيا برابر السد قطر به برتري يک بر صفر رسيد حالا خيلي‌ها نماينده‌ي ايران را يک پاي فينال اين دوره از رقابت‌ها مي‌دانند. فينالي که سال‌هاست نماينده‌اي از ايران در آن حضور نداشت و البته قهرماني هم به نام نمايندگان ايران در آن ثبت نشده است. پس از پيروزي يک بر صفر پرسپوليس در برابر السد مديران اين باشگاه و خيلي از اهالي فوتبال که صعود به فينال را دست يافتني مي‌ديدند به تکاپو افتادند تا شرايط برگزاري بازي فينال در ورزشگاه آزادي را فراهم کنند. زيرا طبق برنامه ريزي از پيش تعيين شده اگر پرسپوليس ايران بتواند در ديدار برگشت برابر السد نتيجه مطلوبي کسب کند و راهي فينال شود بازي اين ديدار به صورت رفت و برگشت خواهد بود و بازي برگشت آن در ورزشگاه آزادي برگزار مي‌شود.از اين رو طي روزهاي اخير نمايندگان AFC به ايران آمدند و در بازديد از ورزشگاه آزادي ايراداتي به ساختار اين ورزشگاه گرفتند و از مسئولان فوتبال ايران خواستند اگر مي‌خواهند بازي برگشت فينال ليگ قهرمانان آسيا در ورزشگاه آزادي برگزار شود ايرادات و نواقص موجود را رفع کنند، نواقصي که پيش از اين هيچ يک از اهالي فوتبال ايران به آنها حتي فکر هم نکرده بودند.پس از اين مساله نگاه‌ها به سمت وزارت ورزش و جوانان رفت تا اين وزارتخانه با کمک و مساعدت خود قدم‌هاي موثري در جهت رفع ايرادات ورزشگاه آزادي بردارد. در اين رابطه مسعود سلطاني فر وزير ورزش و جوانان با اشاره به اهميت بازي فينال ليگ قهرمانان آسيا گفت:

پرسپوليس نماينده همه کشور است و حق فوتبال و مردم ايران است که نماينده کشورشان در فينال آسيا حاضر باشد و تجربه نشان داده ما مردم روزهاي سخت و دشوار هستيم و شما اين وضعيت را در بازي رفت پرسپوليس مقابل السد ديديد.

مسعود سلطاني فر  وزير ورزش و جوانان گفت:

بايستي تمام امکانات لازم براي ميزباني شايسته بازي برگشت و ان‌شاءالله فينال ليگ قهرمانان آسيا آماده شود و در واقع شرايطي را مهيا کنيم که ورزشگاه آزادي آماده يک جشن ملي باشد.

مسعود سلطاني فر درباره حضور تماشاگران و حمايت از نماينده ايران در بازي برگشت مقابل السد نيز گفت:

بازي بسيار ‌دشواري پيش رو داريم و حضور 100 هزار تماشاگر پرشور در روز بازي مقابل السد عامل مهمي در موفقيت پرسپوليس به عنوان نماينده ورزش و فوتبال ايران است.

مسعود سلطاني فر از همه مديران فدراسيون فوتبال و شرکت توسعه و نگهداري خواست تمام اهتمام خود را براي فراهم کردن شرايط مناسب براي ميزباني در بازي برگشت نيمه نهايي و ان‌شاءالله فينال آسيا به کار ببندند و همه منابع و اعتبارات لازم را وزارت ورزش و جوانان بر عهده خواهد گرفت.
اينکه وزير ورزش و جوانان صراحتا اعلام مي‌کند بازي پرسپوليس در برابر السد يک ديدار ملي است نشان از درايت وزارت ورزش است که چگونه با تدبير به اين موضوع نگاه مي‌شود. حال در اين شرايط و در اين زمان کم، خيلي از اهالي فوتبال انتظار دارند مديران مياني وزارت ورزش با توجه به تاکيد سلطاني‌فر تمام عزم خود را براي رفع ايرادات ورزشگاه آزادي به کار گيرند تا اين ورزشگاه ميزبان يک اختتاميه بزرگ براي فوتبال ايران باشد. بازي که شايد سال‌ها در خاطر فوتبال ايران بماند.
در اين شرايط که مديران باشگاه پرسپوليس تلاش زيادي انجام مي‌دهند تا تيم نصفه و نيمه‌شان را از نظر فني و روحي آماده ديدار حساس برابر السد و همين طور در ادامه رويارويي برابر نمايندگان شرق آسيا کنند انتظار مي‌رود مديران ورزش هم گام‌هاي موثري براي سربلندي هر چه بيشتر فوتبال ايران بردارند. گام‌هايي که اگر هر چه زودتر برداشته نشود شايد ميزباني پرسپوليس در ديدار برگشت فينال ليگ قهرمانان آسيا را با خطر مواجه کند.

ارسال در: شنبه 21 مهر ساعت 18:40 (1397/7/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن