ليست 23 نفره؛ آغاز دلهره براي حذف و اضافه ملي پوشان!
شماره خبر : 148655
29 بازيکن حاضر در اردوي تيم ملي ايران امروز اولين تصاوير تيمي خود در پروژه جام ملت هاي آسيا 2019 را در دوربين عکاسان به ثبت رساندند.

اين 29 بازيکن شامل 4 دروازه بان، 10 مدافع، 11 هافبک و 4 مهاجم هستند که اگر کاوه رضايي مصدوم را در اين جمع در نظر بگيريم اين تعداد به 30 خواهد رسيد. اردونشينان تيم ملي به جز يکي، دو بازيکن اغلب سابقه طولاني حضور در جمع ملي پوشان را دارند و اکثرشان به تناوب در تيم ملي نيز به ميدان رفته اند. در اين شرايط خط زدن حداقل 7 بازيکن از اين جمع کاري بسيار دشوار براي کادرفني تيم ملي است.


سوال مهم از کي روش و گروهش اين است که آيا اين عکس 29 نفره فرد تازه اي را نيز در جمع خود خواهد داشت؟ به نظر مي رسد به جز کاوه رضايي که او هم به دليل مصدوميت دو اردوي تيم ملي را از دست داده و کارش حالا هم سخت تر شده است بسيار بعيد است که بازيکن جديدي به تيم ملي اضافه شده و به فهرست نهايي راه پيدا کند مگر آنکه درخششي عجيب و غريب در يکي، دو ماه آينده توسط بازيکني صورت پذيرد که البته پيش شرط چنين فردي به اردو اين است که پيش تر در ذهن کادرفني تيم ملي بوده و نامش رجيستر شده باشد.

 

 

 

 

قابي که امروز کي روش در زمين شماره 2 مرکز ملي فوتبال در نظر گرفت و عکاسان دور آن حلقه زدند به نظر اولين و البته کامل ترين قاب ملي ما براي پروژه جام ملت هاي آسيا 2019 است. جايي است که 23 بازيکن با 23 عضو کادرفني، سرپرستي، پزشکي و تدارکات راهي امارات خواهند شد تا شايد فوتبال ايران پس از 43 سال قهرماني جام ملت ها را به دست بياورد.


کي روش قبلا در توضيح انتخاب بازيکنان براي فهرست نهايي گفته بود شب ها از استرس خوابش نمي برد وقتي که مي خواهد از بين اين همه بازيکن ممتاز تعداد محدودي را روانه يک تورنمنت کند.

ارسال در: يکشنبه 22 مهر ساعت 00:44 (1397/7/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن