مدير فوتبالي به زودي کنار مي‌رود/ تخلف، بازنشستگي و فشار بيروني!
شماره خبر : 148660
يکي از مديران رده بالاي فدراسيون فوتبال در شرايطي ممنوع الفعاليت خواهد شد که چند موضوع به پايان کارش سرعت داده و برخي در تلاش هستند جاي او را در فوتسال بگيرند!

امروز خبري مبني بر ممنوع الفعاليت شدن يکي از مديران فدراسيون فوتبال منتشر شد و گمانه زني ها را به سمت پرونده اي برد که از چند ماه پيش با صحبتهاي علي کريمي در برنامه نود مجددا در بورس اخبار قرار گرفت.

اين مدير که در فوتسال فعاليت مي کند و اتفاقا بازنشسته هم هست، در زمان حضورش در فدراسيون فوتبال با ابهاماتي پيرامون حق پخش چهار بازي تيم ملي فوتبال ايران در مرحله مقدماتي جام جهاني برزيل مواجه است.

گفته مي شود از مبلغ حق پخش شرکت اصلي که جمعا 316 هزار دلار بوده است، هيچ خبري نيست و اين مدير به واسطه ابهامات به مراجع قضايي و کميته اخلاق هم احضار شده است.

اين پرونده در مراحل نهايي قرار گرفته و به احتمال زياد اين مدير به زودي از سمت خود کناره گيري مي کند. البته آخرين جلسه دفاع اين مدير از خودش و ارائه مدارک و مستندات نهايي قرار بود اواخر اين هفته برگزار شود ولي وي اعلام کرده در آن زمان تعيين شده، تهران نيست و براي ماموريت راهي يکي از شهرستان ها مي شود.

در کنار بحث تخلف و بازنشستگي اين مدير رده بالاي فدراسيون البته نمي توان به فشارهاي بيروني براي برکناري وي بي توجه بود.

اخيرا گروهي که پيش از اين سابقه حضور در کميته فوتسال را هم دارند با فشارها و لابي هايي که صورت داده اند، به دنبال سرعت دادن به پايان دوران کاري اين مدير در فوتسال هستند.

اين گروه به صورت سازمان يافته کار خود را پيش برده و قصد دارند تغييرات فوتسال را در سطوح ديگر هم دنبال کنند.

ارسال در: يکشنبه 22 مهر ساعت 15:37 (1397/7/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن