واعظ آشتياني به سيم آخر زد
شماره خبر : 148662
اميررضا واعظ آشتياني مديرعامل پيشين باشگاه استقلال گفت: کارلوس کي‌روش نبايد کاري کند تا او را با لگد از ايران بيرون بيندازند.

امير رضا واعظ آشتياني با اشاره به اتفاقات چند روز اخير ميان کادر فني تيم ملي فوتبال بزرگسالان و تيم اميد گفت: وقتي يک مربي را با التماس در تيم ملي نگه مي‌داريم، نتيجه‌اش همين مي‌شود و جالب اينجا است که مديريت هم بلد نيستند تا اين اتفاقات رخ ندهد. کي‌روش خيال مي‌کند که دو قرن پيش است، زماني که پرتغالي‌ها در جنوب ايران بودند اما رئيسعلي دلواري پيدا شد و مقابل‌شان ايستاد. کي‌روش هم حالا نبايد کاري کند تا او را با لگد از ايران بيرون بيندازند.

وي عنوان کرد: افرادي که براي کي‌روش مطلب و بيانيه مي‌نويسند، با نظام جمهوري اسلامي مشکل دارند. يک زمان ممکن است که سرمربي تيم ملي مصاحبه کند و به او بگويند که چه چيزهايي بگويد و يک زمان هم براي اين مربي مطلب و بيانيه مي‌نويسند و آنهايي که اين کار را مي‌کنند با ما عناد دارند. در اينکه کي‌روش توسط اين افراد مديريت مي‌شود شکي وجود ندارد و پشت صحنه اتفاقاتي مي‌افتد که تاسف‌آور است.

واعظ آشتياني افزود: در همه جاي دنيا در تمامي مباحث، خط قرمزهايي براي افراد وجود دارد ولي براي کي‌روش خط قرمزي وجود ندارد و او در هر زمينه‌اي يکه‌تاز است. اين مربي هيچ مديريتي در کنترل کردن خط قرمزها براي خودش متصور نيست، من در بخش فني و برخي مسائل مديريتي براي او احترام قائل هستم ولي اين مربي، جماعتي که در فدراسيون فوتبال هستند را قبول ندارد. او فدراسيون را به صورت کامل تحت کنترل خودش درآورده است.

مديرعامل پيشين استقلال با اشاره به ساختمان پک به تسنيم گفت: کي‌روش طوري در مورداين ساختمان حرف مي‌زند که انگار پک را از جيب پدرش ساخته است. اين ساختمان براي تمامي تيم‌هاي ملي است و فقط براي تيم بزرگسالان نيست. کي‌روش هر چه دلش مي‌خواهد مي‌گويد ولي او بايد بداند که مردم قواي تحليل بالايي دارند. بهتر است کي‌روش اين حرف‌ها را در موزامبيک بزند نه در ايران.

واعظ آشتياني در خصوص اينکه چرا فدراسيون فوتبال واکنشي به اين مسائل نشان نمي‌دهد خاطرنشان کرد: مديريت در فدراسيون فوتبال تعطيل است، در فدراسيون فوتبال نه عزت وجود دارد نه مديريت. اگر کرکره فدراسيون را پايين بکشند و کي روش هم همينطوري بچرخد خيلي بهتر است!

ارسال در: يکشنبه 22 مهر ساعت 15:44 (1397/7/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن