مايلي کهن:بله اينجا سيرک است اقاي کي روش !
شماره خبر : 148666
حرف هاي تند يکي از دستياران کارلوس کي روش درباره کاپيتان و بازيکن سابق تيم ملي ايران ، باعث ناراحتي برخي از چهره هاي سرشناس فوتبال ايران شد.

ميک مک درموت روزگذشته درمصاحبه اي درباره حميد استيلي مديرتيم ملي اميد و يکي از بازيکنان مطرح تاريخ فوتبال ايران حرف هايي زد که واکنش هاي زيادي را برانگيخت.


دستيار اهل ايرلند شمالي کي روش که مهمترين بخش رزومه اش حضور در تيم ملي ايران و باشگاه استقلال است درباره مرکز پک و حرف هاي حميد استيلي گفت:« به نظر مي رسد استيلي تيم ملي را با سيرک اشتباه گرفته است.»


اين حرف هاي تند و توهين آميز دستيار کارلوس کي روش هرچند با توجه به مسايل رسانه اي سرمربي تيم ملي ، از سوي برخي رسانه هاي پرمخاطب ناديده گرفته شد اما چهره هاي فوتبالي از جمله شخص محمد مايلي کهن سرمربي سابق تيم ملي فوتبال به آن پاسخ دادند.


محمدمايلي کهن درباره حرف هاي دستيار کارلوس کي روش گفت:«آقاي کي روش درست مي گويد. اگر فوتبال ايران سيرک نبود نمي توانستيم در خدمت ايشان و دستيارش باشيم.»


او در ادامه و در پاسخ به حرف هاي مربي اهل ايرلند شمالي کي روش گفت:« همه مي دانند اين حرف ها ، حرف هاي بالاسري شماست. من هم مي گويم اگر فوتبال ما سيرک نبود امثال شما نمي توانستيد هشت سال در اين مملکت هرکاري دلتان مي خواهد انجام بدهيد.» سرمربي سابق تيم ملي ايران همچنين درباره حرف هاي کي روش که گفت «پک» ميراث من براي شما است گفت:« خب يک سوال هست ؛ ايشان مهندس يا کارگر ساختمان است که اين حرف ها را مي زند؟طوري از پک مي گويد انگار خودش آنرا ساخته است.»


هافبک و مربي سابق پرسپوليس همچنين در ادامه گفت:« بگذاريد اينجوري بگويم. ما زماني که دبيرفدراسيوني داشتيم به نام هوشنگ ديده بان...برويد تحقيق کنيد ببينيد هوشنگ ديده بان چه کسي بوده و دبير فعلي فدراسيون را رزومه و بيوگرافي اش را در بياوريد و با آقاي ديده بان مقايسه کنيد.»


مايلي کهن افزود:« زماني فرانک اوفارل که سرمربي تيم منچستر بود...تاکيد مي کنم اوفارل «سرمربي» تيم منچستريونايتد بود و آمد سرمربي تيم ملي ايران شد. براي اين مربي بزرگ اما چارچوبي وجود داشت که در طول سال يک ماه فقط مي تواند مرخصي برود و بقيه اش را بايد در خدمت تيم ملي باشد. اما در حال حاضر سرمربي تيم ملي بيشتر مواقع نيست و شرايطي را به وجود آوردند که کسي حق صحبت در اين رابطه نداشته باشد. همه بايد در خدمت تيم ملي باشند و سکوت کنند؛ اين شرايطي است که در حال حاضر در آن هستيم. مصاحبه آخر  آقاي سرمربي به خوبي نشان داد که او چقدر راه را خوب يادگرفته است.»


محمد مايلي کهن با تاييد اين موضوع که رسانه ها و برنامه هاي پرطرفدار از کي روش حمايت مي کنند و هيچ انتقادي را از او انجام نمي دهند گفت:« من بايد چيزي را بگويم، درست است که آقاي فردوسي پور در اين مدت خيلي کارهاي بدي انجام داده اما بالاخره يکي از جوانان شايسته ايراني است و قابليت بالايي دارد. در اينکه او آدم بااستعداد و توانايي است شکي نيست اما خب درمورد هواداري اش از کي روش ديگر نمي توان کاري کرد.»


مايلي کهن در پايان با بيان مشکلات موجود در مديريت ورزش ايران گفت:« من يک اشتباهي کردم به وزيرورزش گفتم که سکوهاي ورزشگاه شهيد پيشگاه هاديان انزلي و شهيد عضدي رشت، روي سرمردم خراب مي شود و آن را درست کنيد اما الان يک سال و نيم است که اين ورزشگاه هنوز سکوهايش بالا نيامده است. جالب است که صحبتي که با يک پيمانکار داشتم مي گفت که درست کردن اين سکوها شش ماهه انجام مي شود. اما الان تازه دارند پايين سکوها را آرماتوربندي مي کنند. اين وضع ماست . همان سيرکي که مي گويند!»

ارسال در: يکشنبه 22 مهر ساعت 15:54 (1397/7/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن