حمله آردا توران با سلاح گرم به خواننده پاپ
شماره خبر : 148680
تلويزيون «کانال د» ترکيه در گزارشي ويژه پرونده حمله آردا توران ستاره تيم باشاک شهير به خواننده معروف ترکيه اي را بررسي کرد.

روز گذشته فيلمي از آردا توران منتشر شد که نشان مي داد او در يک مکاني شبيه به هتل حضور يافته و با برکاي خواننده پاپ ترکيه اي درگير شده است؛ درگيري که به شکستن بيني اين خواننده منجر شد. شبکه هاي تلويزيوني ترکيه اي فيلم دوربين مخفي مکاني که توران در آن حضور داشت را منتشر کرده اند که نشان مي دهد آردا ابتدا وارد مي شود و سپس يک شي مانند اسلحه را به روي مبل پرتاب مي کند و سپس با کسي صحبت مي کند.

 

البته ستاره سابق اتلتيکو مادريد اين موضوع را تاحدي تکذيب کرد و در اينستاگرام هم نوشت که چنين چيزهايي باعث افتخار و مباهات او نيستند.

 

گزارش هايي منتشر شده که نشان مي دهد آردا توران قصد داشت با همسر برکاي خواننده پاپ ترکيه اي صحبت کند اما برکاي پيش از آن که بيني اش توسط توران شکسته شود، همسرش را راهي خانه کرده بود.

 

البته هافبک تيم بارسلونا که به صورت قرضي در باشاک شهير ترکيه حضور دارد، اين خبر را تکذيب کرد و گفت اين تمام داستان نبوده است.

 

همچنين رسانه هاي ترکيه اي نوشتند که اين اتفاق در يک نايت کلاب در منطقه اميرخان رخ داده و همچنين آردا توران پس از اين اتفاق توسط پليس دستگير شده بود.

 

اين بازيکن معروف ترکيه اي پيش تر در بازي با سيوااسپور با کمک داور درگير شد و به او ضربه زد و همين موضوع محروميت 16 جلسه اي را برايش در پي داشت؛ محروميتي که سپس به 10 جلسه تقليل يافت.

 

 

 

ارسال در: دوشنبه 23 مهر ساعت 00:19 (1397/7/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن