فارياس: ايران، تيم تدافعي خوبي است
شماره خبر : 148688
سرمربي تيم ملي فوتبال بوليوي اعلام کرد تيمش بازي جذاب و زيبايي را با ايران انجام خواهد داد.

سزار فارياس سرمربي تيم ملي بوليوي در نشست خبري قبل از ديدار با ايران حضور يافت و صحبت هايي را انجام داد که در ادامه مي خوانيد:


ايران در دفاع عملکرد خوبي داشته است


ديدار زيبا و جذابي مقابل ايران خواهيم داشت. دو تيم با سبک‌هاي مختلف از قاره‌هاي مختلف مقابل هم قرار خواهند گرفت. ايران تيم خوبي دارد و در جام جهاني هم عملکرد خوبي داشت. از نظر دفاعي هم ايران عملکرد خوبي داشته است. تيم ايران هفت سال است با کي‌روش کار مي‌کند.

 

بازي با ايران ديداري تدارکاتي عالي است


همانطور که مي‌دانيد تيم بوليوي از قاره آمريکاي جنوبي است و در اين قاره سبک متفاوتي وجود دارد و تيم‌هاي قدرتمندي در آمريکاي جنوبي حضور دارند. نحوه صعود به جام جهاني در اين قاره متفاوت است و تيم‌هاي قدرتمندي مانند آرژنتين، برزيل، کلمبيا و .. در اين قسمت وجود دارند و کار سخت است، اما ما همه تلاش‌مان را مي‌کنيم، همانطور که ايران هم خودش را آماده جام ملت‌هاي آسيا مي‌کند. بازي تدارکاتي ما مقابل ايران ديدار بسيار عالي براي هر دو تيم خواهد بود و تيم من هم با تعداد بازيکنان جوان به اين ديدار آمده و فرصت خوبي براي اين جوان‌ها است تا خودشان را نشان دهند.

 

 


خوشحاليم که با ايران بازي مي کنيم


ما بازيکنان خوبي داريم که از نظر سازماندهي بسيار خوب عمل مي‌کنند، ايران هم تيم بسيار خوبي است و از نظر تاکتيکي و روحي وضعيت بسيار خوبي دارد و در آسيا هم جزو تيم‌هاي برتر محسوب مي‌شود. ما خوشحاليم با تيم ايران بازي مي‌کنيم. تيم ما در بازي‌هاي انتخابي در ارتفاع بسيار بالايي از دريا بازي مي‌کند و به همين دليل مي‌خواهيم تيم را به اين به شرايط ديگر هم عادت دهيم. البته با توجه به مسافت و سفري که به ايران داشتيم، فرصت خوبي براي بازيکنان فراهم شده تا بتوانيم با شرايط جديد آشنا شويم.

 


تيم کي روش در جام جهاني خوب کار کرد


تيم ايران در جام جهاني در گروه سختي قرار داشت و با تيم‌هايي مثل اسپانيا و پرتغال بازي کرد، با اين حال عملکرد ايران به لحاظ تاکتيکي بسيار خوب بود. ما در لندن بازي‌هاي جام جهاني را بررسي کرديم و تمام مطالب را ديديم، کارلوس کي‌روش هم آنجا بود و عملکرد همه تيم‌ها را بررسي کرديم و به نظرم تيم ايران توانست به خوبي کار کند. مطمئناً تداوم حضور اين مربي و بازيکنان باعث بهتر شدن عملکرد ايران هم خواهد شد.

 


25 سال سابقه مربيگري دارم، 170 بازي ملي کردم


من 20 سال سابقه مربيگري در ونزوئلا را دارم. براي مسابقات زير 23 سال آمريکاي جنوبي هم با تيم ونزوئلا حضور داشتم در انتخابي جام جهاني زير 23 سال مصر هم با تيمم حضور داشتم. اين جزو تجربيات من است. در مسابقات هند،‌ پاراگوئه و .... هم تجربه سرمربيگري دارم و در تيم‌هاي رده بالاي باشگاهي ونزوئلا مربيگري کرده‌ام و الان همزمان مربي يک تيم باشگاهي ونزوئلا و تيم ملي بوليوي هستم. در ماه دسامبر نيز پس از پايان قراردادم با باشگاه ونزوئلايي به طور کامل در خدمت تيم ملي بوليوي خواهم بود. من 25 سال سابقه مربيگري دارم و در 170 بازي ملي حضور داشتم که 19 بازي آن در رده بزرگسالان بوده است.

 

ارسال در: دوشنبه 23 مهر ساعت 12:26 (1397/7/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن