بررسي خريد هاي رئال مادريد در فصل نقل و انتقالات تابستاني
شماره خبر : 148695
رئال مادريد در فصل نقل و انتقالات تابستاني يک ناکام بزرگ بود تا به اينجاي فصل هم امتيازات کسب شده در جدول رده بندي حاکي از همين موضوع است.

به هر ميزان که تابستان قبلي در فصل نقل و انتقالات متعلق به جدايي نيمار و حواشي آن از بارسلونا بود، اين تابستان رئال مادريد رُل اصلي را ايفا مي کرد.

 

سکانس ابتدايي و اصلي پنجره نقل و انتقالاتي امسال حول و محور جدايي کريستيانو رونالدو از کهکشاني ها پس از 9 سال چيده شده بود و اين اتفاق که شايد در ابتدا باورش براي مادريديستا ها سخت بود رخ داد و مادريد وارد چالش جديدي براي پيدا کردن يک گزينه جانشين شد کهه حداقل فصلي 30 گل را به ثمر برساند.

 

نگاه اول مديريت تيم به گرت بيل، وينگر ولزي بود که اصولا هيچ گاه ثبات را در فوتبالش تجربه نکرده است. پس از آن کريم بنزمائي قرار داشت که آمار گلزني هايش در هر فصل بيش از انگشتان يک دست نخواهد بود! با اصرار لوپتگي، ماريانو دياز از ليون بازگردانده شد. استعدادي که در صورت ثابت به ميدان رفتن مي تواند بحران گلزني در رئال مادريد را تا حدود زيادي بر طرف کند اما مشکل اينجاست که مربي جديد رئال مادريد شهامت آن را ندارد و ماريانو نيز عليرغم تمام اشتياق و انگيزه اي که دارد کماکان يک مهره ذخيره است.

 

ماريانو دياز
ماريانو دياز

 

خريد پر سر و صداي ديگر فلورنتينو پرز براي تيمش، تيبو کورتوا بهترين دروازه بان جام جهاني بود. در حالي که رئالي ها کيلور ناواس را به عنوان شماره 1 در اختيار داشتند که همين چندي پيش به عنوان بهترين دروازه بان اروپا برگزيده شد. عملا خريد کورتوا نه تنها ضعفي را از قهرمان اروپا کم نکرد بلکه دروازه اين تيم را متزلزل تر از گذشته نيز کرد. به عنوان مثال به آخرين ديدار اين تيم برابر آلاوز نگاه کنيد که گلر بلژيکي با اشتباه عجيب خود تيمش را از تک امتياز بازي محروم کرد.

 

اودريزولا
اودريزولا

 

اما خارج از اين دو مهره، مادريدي ها براي جانشيني کارواخال، مدافع جوان سوسيه داد را به خدمت گرفتند. اودريزولا در اين فصل هر زماني که به ميدان رفته است عملکرد قابل قبولي به نمايش گذاشته است و با توجه به مصدوميت هاي کارواخال، فرصت هاي بيشتري نيز براي بازي کردن به دست خواهد آورد.

 

وينيسيوس جونيور
وينيسيوس جونيور

 

در اين ميان نبايد وينيسيوس جونيور را نيز ناديده بگيريم که حکم هندوانه در بسته را دارد!  او در کمترين زمان هاي ممکن که به ميدان آمده است نشان داده پتانسيل بالايي دارد اما لوپتگي تا به حال جرات استفاده از او را به صورت ثابت ندارد و همين موضوع باعث شده تا مادريديستا ها نيز نوک پيکان انتقادات خود را به سمت اين مربي ببرند که چرا از اين استعداد برزيلي استفاده نمي کند!؟

ارسال در: دوشنبه 23 مهر ساعت 20:52 (1397/7/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن