بمب نقل وانتقالات واليبال در مشهد؛ موسوي تيمدار شد
شماره خبر : 148700
سرعتي زن تيم ملي واليبال بعد از کش و قوس هاي فراوان بالاخره با تيم پيام خراسان توافق کرد و وارد ليگ برتر شد.

سيدمحمد موسوي که در روزهاي اخير تنها ستاره بدون تيم واليبال ايران شده بود، در مصاحبه اي اعلام کرد تصميم گرفته با توجه به پايين آمدن رقم قراردادها و کيفيت ليگ برتر امسال در هيچ تيمي بازي نکند.


در حالي که روز چهارشنبه ليگ برتر واليبال استارت مي خورد و همه از تيمدار شدن "سيد" واليبال ايران نااميد شده بودند، ناگهان امشب از مشهد خبر رسيد که تيم تازه وارد پيام خراسان توانسته موسوي را به حضور در اين تيم راضي کند.


اين سرعتي زن ملي پوش که در 3 سال اخير در بانک سرمايه بازي مي کرد، در فاصله 2 روز مانده به ليگ برتر قراردادش را با تيم پيام خراسان امضا کرد؛ تيمي که چند روز قبل عادل غلامي را به شکلي ناگهاني از دست داد و حالا موسوي را جايگزين کرده است.


جبار قوچان نژاد، سرمربي تيم پيام خراسان با تاييد اين خبر به "روزنامه نود" گفت: بعد از اينکه عادل غلامي به خاطر دغدغه هاي مالي که داشت، از جمع ما جدا شد، مذاکرات خود را با موسوي آغاز کرديم. خدا را شکر که هم اين قرارداد به نفع ما شد و هم اينکه اين بازيکن ملي پوش امسال در ليگ برتر بازي مي کند. اگر موسوي امسال بدون تيم مي ماند، به ضرر خودش مي شد و تيم ملي را هم از دست مي داد.


وي درباره رقم قرارداد موسوي با پيام خراسان که به نظر مي رسد بالا باشد، عنوان کرد: اصلا اينطور نيست. موسوي با ما همکاري خوبي داشت و با يک رقم منطقي و معمولي قرارداد بستيم. توانستيم خلايي که ايجاد شده بود را پر کنيم. اميدوارم موسوي بتواند با عملکرد خوبي که دارد، به تيم ما کمک کند.


بدين ترتيب يکي از مهمترين نقل و انتقالات ليگ برتر واليبال چند روز بعد از اينکه موسوي اعلام کرده بود با هيچ تيمي قرارداد نمي بندد، انجام شد. در واقع شايد جدايي عادل غلامي از مشهدي ها و پيوستنش به خاتم اردکان باعث شد که موسوي هم به فکر بازگشت به ليگ برتر بيفتد.

ارسال در: دوشنبه 23 مهر ساعت 23:33 (1397/7/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن