تماس‌هاي هر روزه با پرسپوليس و فدراسيون
شماره خبر : 148708
مسئولان کنفدراسيون فوتبال آسيا که پيش از اين حدود 200ايراد از ورزشگاه آزادي گرفته بودند، هر روز با مديران پرسپوليس و فدراسيون در ارتباط هستند تا در جريان روند ترميم و تجهيز اين ورزشگاه قرار بگيرند.

مسئولان کنفدراسيون فوتبال آسيا براي اطلاع از آخرين وضعيت ورزشگاه آزادي هر روز با مديران پرسپوليس و فدراسيون در تماس هستند تا شرايط بهتري را براي ميزباني احتمالي تهران از فينال ليگ قهرمانان رقم بزنند. با اينکه صعود پرسپوليس به فينال هنوز مسجل نشده و اين تيم روز اول آبان بايد بازي برگشت نيمه‌نهايي را مقابل السد برگزار کند، مسئولان کميته مسابقات ليگ قهرمانان آسيا به شدت پيگير ترميم و تجهيز ورزشگاه آزادي براي برگزاري احتمالي ديدار برگشت فينال هستند.

آنها ورزشگاه خانگي السد (جاسم بن حمد) در دوحه را هم در بازي رفت نيمه‌نهايي بررسي کردند اما از آنجا که ورزشگاه آزادي ايرادهاي زيادي دارد، روي آن متمرکز شده‌اند. در همين رابطه مسئولان کنفدراسيون فوتبال آسيا که پيش از اين حدود 200 ايراد را به ورزشگاه آزادي وارد دانسته بودند، هر روز با مديران باشگاه پرسپوليس و فدراسيون فوتبال ايران در ارتباط هستند تا در جريان روند ترميم و تجهيز اين ورزشگاه قرار بگيرند.

از قرار معلوم مدير شرکت توسعه و نگهداري اماکن ورزشي هم شخصا بازرسي روزانه از ورزشگاه آزادي را به عهده گرفته و گزارش‌هاي خود را در اختيار وزارت ورزش و جوانان مي‌گذارد. همچنين فدراسيون فوتبال روزانه در حال پاسخگويي به ايميل‌ها و تماس‌هاي تلفني مسئولان کنفدراسيون فوتبال آسيا است و با ارسال عکس و فيلم، آنها را در جريان روند بازسازي اين ورزشگاه قرار مي‌دهد.

ارسال در: سه شنبه 24 مهر ساعت 15:07 (1397/7/24)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن