ترکيب احتمالي تيم ملي در ديدار برابر بوليوي
شماره خبر : 148718
ملي پوشان فوتبال ايران عصر امروز در ديدار برابر بوليوي به ميدان مي روند. ديداري که نسبت به آخرين ديدار تيم ملي تغييراتي را در ترکيب خواهد داشت.

شاگردان کارلوس کي روش پس از ديدار تدارکاتي اردوي قبلي که برابر تيم ملي ازبکستان اتفاق افتاد، عصر امروز در بازي تدارکاتي اردوي فعلي در مقابل تيم ملي بوليوي قرار خواهند گرفت تا يک ماه و اندي پس از بازي در ازبکستان در ديدار ديگري اين بار در ورزشگاه آزادي به ميدان بروند.


با بررسي ترکيب احتمالي تيم ملي در ديدار برابر بوليوي همراه ما باشيد:


•  دروازه‌بان: دو گلر 45 دقيقه‌اي


 از چهار دروازه باني که در اين روزها در تمرينات تيم ملي حضور دارند به احتمال فراوان دو دروازه بان فرصت حضور در اين بازي را خواهند يافت. کي‌روش از اين ديدارها فرصت آزمايش بازيکنانش را به دست آورده است و به همين دليل احتمالا او رشيد مظاهري و سيدحسين حسيني را در بازي برابر بوليوي در دو 45 دقيقه استفاده خواهد کرد.

 


•  مدافعان مياني: سيدمجيد حسيني و روزبه چشمي


در اين زوج پورعلي گنجي مي توانست يکي از بازيکنانش باشد اما به دليل مصدوميت اين بازيکن، حسيني و چشمي محتمل ترين نفرات قابل استفاده براي بازي امشب در قلب خط دفاعي محسوب مي شوند. اين دو بازيکن که حمايت کي روش را نيز به همراه دارند در جام جهاني مي توانستند در کنار يکديگر به ميدان بروند که اين اتفاق با مصدوميت چشمي نيفتاد. البته لازم به ذکر است پورعلي گنجي به عنوان يکي از مهره هاي اصلي براي حضور در خط دفاعي دچار مصدوميت شده است.       

 

 
•  مدافع راست: صادق محرمي


کارلوس کي روش براي اين پست از دو بازيکن دعوت به عمل آورده اما سه مدافع راست در تمرينات حضور پيدا مي کردند. وريا غفوري و صادقي محرمي دو مدافع دعوت و رامين رضاييان نيز عليرغم دعوت نشدن به تيم ملي در اردو حضور يافت و به تمرين پرداخت. بنابراين در ميان نام هاي موجود در اين اردو صادق محرمي را بايد بازيکن مورد نظر کي روش در ديدار بدانيم


•  مدافع چپ: ميلاد محمدي


در حالي که سيستم مورد نظر کارلوس کي روش در بازي هاي جام جهاني نياز به بازيکني سرعتي در کناره ها نداشت ميلاد محمدي عليرغم حضور ثابت در اغلب بازي ها تيم ملي، نتوانست مدت زمان زيادي براي تيم ملي به ميدان برود اما با توجه به تغييرات تاکتيکي کي روش براي رويارويي با تيم هاي آسيايي اين احتمال مي رود باز هم ميلاد به ترکيب اصلي برسد. البته اين در اين رابطه بايد گفت احتمال حضور حاج صفي در ترکيب تيم ملي نکته اي دور از ذهن نيست چرا که او با توجه به فرم خوبي که در تمرينات از خود نشان داد قابليت حضور در ترکيب اصلي را دارد. 

 


پژمان منتظري، مرتضي پورعلي گنجي(مصدوم)، آرمين سهرابيان، وريا غفوري، احسان حاج صفي و محمدرضا خانزاده مدافعاني بودند که به همراه رامين رضاييان در اردو حضور پيدا کردند.


•  هافبک دفاعي: علي کريمي و اميد ابراهيمي


سعيد عزت اللهي به عنوان محتمل ترين گزينه کارلوس کي روش به دليل مصدوميتي که در اردو نصيبش شد قطعا در اين ديدار به ميدان نخواهد رفت و به همين دليل مي توان علي کريمي را جايگزين وي دانست تا در کنار اميد ابراهيمي زوج حاضر در ميانه ميدان را تشکيل دهند.

 


•  بال راست: عليرضا جهانبخش


هافبک راست ايراني برايتون که انتخاب نهايي سرمربي تيم ملي در سال هاي اخير محسوب مي شود به احتمال فراوان در بازي امروز نيز به ميدان خواهد رفت. البته بازيکناني همچون مهدي ترابي نيز مي توانند با حضور در اين پست خود را بيازمايند که احتمال اين اتفاق به صورت تعويضي خواهد افتاد.

 


•  بال چپ: مهدي طارمي


مهاجم تيم ملي به مانند اغلب بازي هايي که براي تيم ملي به ميدان رفت در ديدار امشب نيز به عنوان بال چپ در ميدان حضور خواهد يافت تا با همکاري آزمون و جهانبخش و قدوس راه دروازه تيم ملي بوليوي را در پيش بگيرد.


•  هافبک پشت مهاجم: سامان قدوس


بازيکني ايراني – سوئدي تيم ملي، با توجه به حضور در اردوي اخير به عنوان انتخاب نهايي کي روش براي حضور در پست پشت مهاجم به ميدان خواهد رفت. قدوس در تمرينات تيم و در اغلب بازي هاي درون تيمي به عنوان بازيکن آزاد به ميدان مي رفت. سامان اخيرا به عنوان بهترين بازيکن ماه اخير تيم باشگاهي خود در فرانسه انتخاب شده است.


سعيد عزت اللهي (مصدوم)، احمد نوراللهي، اشکان دژاگه، وحيد اميري، مهدي ترابي، علي قليزاده و مسعود شجاعي هافبک هاي ديگري هستند که در اردوي اخير تيم ملي حضور داشتند و احتمال مي رود برخي از آن ها در ديدار امشب به ميدان بروند.

 


مهاجم: سردار آزمون


احتمال مي رود باز هم سردار آزمون بازيکني باشد که در نوک پيکان خط حمله ايران در ديدار امشب برابر بوليوي به ميدان برود. اين مهاجم که حواشي فراواني در ماه اخير داشت بالاخره به موضوع خداحافظي خود از تيم ملي پايان داد. حال در مورد او و البته اخلاق کي روش مبني بر اصرار بر روي حقانيت بازيکنان دعوت شده، او در ديدار امشب مي تواند در ميدان حضور پيدا کند.

 


کريم انصاري فرد ديگر بازيکن حاضر در خط حمله ايران محسوب مي شود که پيش از بازي هاي جام جهاني در پست هافبک به ميدان مي رفت اما اين احتمال مي رود که اين روزها و براي بازي هاي جام ملت هاي آسيا باز هم در پست هميشگي خود حضور پيدا کند.

ارسال در: سه شنبه 24 مهر ساعت 17:27 (1397/7/24)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن