رضاييان دقيقه 90 به تيم ملي دعوت شد (عکس)
شماره خبر : 148724
ظاهرا قرار نيست تصميم هاي عجيب سرمربي تيم ملي تمام شود و او در آخرين اقدام از بازيکني که به تيم ملي دعوت نشده بود را در ليست 18 نفره تيمش استفاده کرد.

رامين رضاييان بازيکني است که به خاطر اينکه هنوز براي فصل جديد تيم خود را انتخاب نکرده از ليست تيم ملي براي بازي با بوليوي خط خورد و به اين تيم دعوت نشد اما نکته عجيب اينکه او از روز اول اردو در کنار ملي پوشان حضور داشت و حتي يک آيتم تمرين را هم در اين مدت از دست نداد.


کي روش در اين مدت هيچ وقت در مورد تمرين کردن رامين رضاييان با وجود دعوت نشدن به تيم ملي اظهارنظري نکرد اما دقايقي پيش عجيب ترين اتفاق ممکن در مورد مدافع راست تيم ملي اتفاق افتاد. امروز زماني که دوربين تلويزيوني روي کارلوس کي روش رفت که داشت با نيمکت نشينان تيمش در بازي با بوليوي دست مي داد، رامين رضاييان هم در بين نفرات ذخيره حضور داشت در حالي که اين بازيکن اصلا به تيم ملي دعوت نشده است.

 


البته دستياران کارلوس کي روش قبلا گفته بودند که باتوجه به حضور رضاييان در ماتريکس نفرات ملي، او در تيم ملي حضور خواهد داشت تا آمادگي خود را از دست ندهد که خود اين مساله نيز با انتقادهاي جدي مواجه بود اما امروز کي روش پا را فراتر گذاشت تا نشان بدهد مثل اغلب اوقات اهميت چنداني براي منتقدان و نظرات آنها قائل نيست. سوالي که پيش مي آيد اين است که آيا کي روش با اين حرکت وجاهت ليست خود را زيرسوال نمي برد؟ چطور ممکن است بازيکني که در فهرست دعوت شدگان حضور ندارد روي نيمکت تيم ملي بنشيند و شانس حضور در بازي را هم داشته باشد. اگر نگوييم اين يک دهن کجي است، شما براي ما بگوييد که چه اسمي مي شود روي اين تصميم سرمربي تيم ملي گذاشت؟


تيم ايران براي پست دفاع راست صادق محرمي و وريا غفوري را نيز دارد که در بازي امروز محرمي به عنوان نفر ثابت به ميدان رفته است.

ارسال در: سه شنبه 24 مهر ساعت 22:48 (1397/7/24)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن