برزيل 1 - 0 آرژانتين؛ پيروزي در دقيقه 3+90
شماره خبر : 148727
برزيل موفق شد در ديداري دوستانه با يک گل آرژانتين را مغلوب کند.

برزيل و آرژانتين در ديداري دوستانه در رياض به مصاف هم رفتند و اگرچه جريان بازي تقريبا برابر بود، اما سلسائو با گل دقيقه 93 ميراندا برابر رقيب ديرينه به برتري رسيد.

 

اولين فرصت بازي در دقيقه 8 براي آرژانتين ايجاد شد اما ضربه لو سلسو روي پاس تاگليافيکو راهي به دروازه آليسون نيافت. در ادامه کمي جريان بازي آرام شد و 2 تيم قادر به خلق موقعيت روي دروازه يکديگر نبودند.

 

در دقيقه 27 بهترين فرصت بازي براي گلزني برزيل ايجاد شد اما ضربه محکم ميراندا روي خط توسط اوتامندي برگردانده شد تا دروازه آرژانتين نجات يابد.

 

3 دقيقه بعد ديبالا با نواختن يک ضربه ايستگاهي مي توانست آرژانتين را به گل اول برساند اما ضربه اين مهاجم جوان با اختلاف کمي به بيرون رفت.

 

 

در دقايق پاياني نيمه اول نيمار با يک ضربه خطرناک دروازه آرژانتين را تهديد کرد اما مدافعان آلبي سلسته با حضور به موقع دروازه تيم خود را نجات دادند و 45 دقيقه نخست با تساوي بدون گل به اتمام رسيد.

 

آرژانتين نيمه دوم را هجومي آغاز کرد و در دقيقه 50 روي ارسال پاردس به گل برسد اما ضربه سر ساراويو با اختلاف کمي به بيرون رفت. 10 دقيقه بعد پاردس اين بار با يک ضربه محکم از فاصله اي دروازه سلسائو را تهديد کرد اما شوت او نيز از کنار دروازه آليسون به بيرون رفت.

 

در دقيقه 71 و روي پاس نيمار، آرتور با يک ضربه والي تماشايي دروازه آرژانتين را تهديد کرد اما رومرو عکس العمل زيبايي برابر اين شوت نشان داد.

 

در دقيقه 84 کاسميرو با يک ضربه محکم مي توانست گل برتري برزيل را به ثمر برساند اما ضربه او بعد از برخورد به مدافعان حريف با اختلاف کمي به بيرون رفت.

 

اما در دقيقه 93 برزيل روي ارسال نيمار، ميراندا موفق شد دروازه آرژانتين را باز کند و در نهايت اين ديدار با برتري 0-1 سلسائو به پايان برسد.

ارسال در: چهارشنبه 25 مهر ساعت 00:27 (1397/7/25)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن