بارسلونا در صدد پس گرفتن نيمار از پاري‌سن‌ژرمن است
شماره خبر : 148747
فوتبال جهان - يک رسانه اسپانيايي احتمال بازگشت نيمار به نوکمپ را قوت بخشيده است.

راديو کادناسر اسپانيا مدعي شده که امکان دارد باشگاه بارسلونا برنامه خود براي پس گرفتن نيمار از پاري‌سن‌ژرمن را جلو بيندازد.

طبق ادعاي اين شبکه، يکي از  گزينه‌هاي باشگاه بارسلونا در حوزه نقل و انتقالات، خريد نيمار در سال 2020 با رقمي پايين‌تر از 200 ميليون يورو است و اين باشگاه اطمينان دارد که ستاره برزيلي سابقش ظرف دو سال ديگر و شايد زودتر از آن هم پارک دو پرنس را ترک کند.

خروج نيمار از پاري‌سن‌ژرمن با توجه به قرارداد 222 ميليون يورويي که او تابستان سال 2017 با پاري‌سن‌ژرمن بست و موضع سفت و سخت باشگاه فرانسوي درباره فروشي نبودن اين بازيکن برزيلي خيلي بعيد به نظر مي‌رسد اما طبق ادعاي کادناسر، باشگاه بارسلونا معتقد است که نيمار با PSG توافقي حاصل کرده که به او اجازه مي‌دهد تابستان سال 2019 با پرداخت شدن 220 ميليون يورو به قهرمان فرانسه، اين تيم را ترک مي‌کند. در صورتي که هيچ باشگاهي حاضر نشود چنين رقمي را بابت خريد نيمار بپردازد، او مي‌تواند با رقمي کمتر از 200 ميليون يورو پاري‌‌سن‌ژرمن را در تابستان سال 2020 ترک کند.

چندي پيش نشريه موندودپورتيوو کاتالونيا در گزارشي مدعي شده بود که نيمار از رفتن از بارسلونا پشيمان شده و اين موضوع را به اطلاع مديران اين باشگاه رسانده است و به آنها گفته که خيال برگشتن دارد. اين نشريه حتي مدعي شده است که نيمار تابستان امسال در سفري که به بارسلونا داشته، در حضور يکي از مديران باشگاه بارسلونا و در حالي که اشک در چشمانش حلقه زده بوده از اشتباه بودن تصميمش براي ترک نوکمپ گفته و از او خواهش کرده راهي براي برگشتنش به جمع آبي‌و‌اناري‌ها پيدا کند.

ارسال در: پنجشنبه 26 مهر ساعت 09:57 (1397/7/26)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن