سرمربي پرسپوليس سوژه استاد الدوحه قطر
شماره خبر : 148749
در آستانه بازي برگشت نيمه نهايي ليگ قهرمانان آسيا توجه رسانه هاي دوحه به اظهارنظرهاي مربيان و بازيکنان قهرمان ايران بيشتر از قبل شده است.

امروز روزنامه استاد الدوحه برانکو ايوانکوويچ را به عنوان يکي از سوژه هاي اصلي مد نظر قرار داده است. سرمربي کروات پرسپوليس که حالا شاگردانش با توجه به برد السد در دوحه تنها يک گام با فينال آسيا فاصله دارند بنا به نوشته روزنامه قطري مدعي شده فريب شکست سنگين رقيبش در جام حذفي قطر مقابل الريان را نخواهد خورد.

 

السد چند شب قبل با تيم سوم خود بدون حضور 16 بازيکن اصلي همين طور سرمربي پرتغالي با 8 گل به الريان رقيب ديرينه اش باخت. نتيجه اي عجيب که برانکو در واکنش به آن گفت:« فريب آن را نمي خوريم چون کاملا به قدرت بالاي السد اشراف داريم و مي دانيم دست کم گرفتن اين تيم مي تواند تاوان سنگيني داشته باشد. السد همان تيمي است که در ورزشگاه آزادي موفق شد استقلال را شکست دهد پس نبايد آنها را تيمي از پيش بازنده دانست».


جدال برگشت تيم هاي پرسپوليس با السد روز سه شنبه آينده در ورزشگاه آزادي برگزار مي شود تا برنده اين بازي مجوز صعود به فينال ليگ قهرمانان آسيا را دريافت کند. قهرمان ايران جدال رفت را با يک گل از اين تيم در دوحه برد تا شانس به مراتب بيشتري براي فيناليست شدن داشته باشد.

 

ارسال در: پنجشنبه 26 مهر ساعت 10:46 (1397/7/26)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن