يک مزاحم سر راه نيمار براي بازگشت به بارسلونا!
شماره خبر : 148754
نيمار قصد دارد دوباره راهي بارسلونا شود اما در اين ميان يک مشکل بزرگ در مسير او وجود دارد.

در روزهاي اخير اخباري در مورد احتمال بازگشت نيمار به بارسلونا مطرح شده است و عليرغم حضور ستاره هاي بزرگ در خط حمله اين تيم، رختکن باشگاه از انتقال اين ستاره برزيلي به نوکمپ استقبال مي کند. در باشگاه،اين پيشنهاد در ابتدا خيلي مورد استقبال قرار نگرفت، زيرا زخم هاي انتقال طوفاني نيمار در تابستان 2017 هنوز تازه بود، اما زمان همه چيز را حل مي کند.

 

 

رابطه بسيار خوب نيمار با بازيکنان بارسا و همچنين سطح بالاي اين بازيکن، انتقال احتمالي او را تسهيل مي کند. نيمار در حال حاضر دلتنگ ليونل مسي، لاليگا، سواحل بارسلونا و همه چيز باشگاه قبلي خود است و درخشش کيليان امباپه به طور کامل حضور وي در پاري سن ژرمن را تحت تاثير قرار داده است.

 

يک ماه قبل تصويري از نيمار و سفر او به شهر بارسلونا منتشر شد و او با جرارد پيکه، تراشتگن، راکيتيچ، رافينيا، لوئيس سوارز و ليونل مسي عکس گرفت و بر کسي پوشيده نيست که رابطه خوبي بين نيمار و ستاره هاي بارسلونا بر قرار است. از زمان جدايي نيمارچند بازيکن برزيلي از جمله کويتنيو، آرتور و مالکوم به ترکيب بارسلونا اضافه شده اند و همين موضوع همانطور که در انتقال او به پاري سن ژرمن تاثيرگذار بود، مي تواند وي را مجاب به بازگشت به بارسلونا کند.

 

اما اخيرا نام گزينه اي به نام روبرتو فيرمينو، مهاجم برزيلي و گلزن ليورپول در فصول اخير براي حضور در پيشاني خط حمله آبي اناري ها منتشر شده و همين مسئله ممکن است بازگشت نيمار به نوکمپ را تحت تاثير قرار دهد.

 

 

ديروز نشريه مترو خبر از تمايل بارسلونا به جذب روبرتو فيرمينو مهاجم برزيلي ليورپول براي جانشيني لوييس سوارز در تابستان سال بعد داده بود است. با توجه به اينکه باشگاه به دنبال يک جانشين براي لوييس سوارز است، تمايل به جذب روبرتو فيرمينو منطفي تر خواهد بود زيرا او گزينه قابل حساب تري براي حضور در پيشاني خط حمله است و نيمار اساسا يک بازيکن شماره 10 يا يک وينگر خواهد بود.

 

به هر حال به نظر مي رسد يکي از بين اين 2 ستاره برزيلي، فصل آتي در خط حمله بارسلونا حضور خواهند داشت اما منطقا گزينه اول آبي اناري ها روبرتو فيرمينو است.

ارسال در: پنجشنبه 26 مهر ساعت 11:53 (1397/7/26)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن