پيش بازي چلسي- منچستريونايتد
شماره خبر : 148784
در حساس ترين ديدار اين هفته ليگ برتر، چلسي در لندن ميزبان منچستريونايتد خواهد بود.

مائوريتسيو ساري روي نيمکت چلسي شروع فوق العاده اي داشته و آنها در حال حاضر با قرار گرفتن در رتبه دوم، يکي از نامزدهاي کسب عنوان قهرماني در ليگ برتر هستند اما در سمت مقابل، شرايط براي مورينيو و تيمش هرگز مساعد نيست و اگرچه يونايتد هفته گذشته با گل دقايق پاياني الکسيس سانچس در نهايت نيوکاسل را شکست داد، اما قرار گرفتن در رتبه هشتم هرگز باب ميل مديران اين تيم نيست و يک شکست ديگر حتي ممکن است منجر به پايان روزهاي حضور مورينيو در اين تيم شود.

 

 

در ترکيب يونايتد غيبت روخو و لينگارد قطعي بوده و حضور بازيکناني چون ماتيچ، فليني، هررا و لوک شاو در هاله اي از ابهام قرار دارد اما در ترکيب چلسي تنها وضعيت روديگر نامشخص است و ديگر بازيکنان مشکلي براي قرار گرفتن در ترکيب نخواهد داشت.

 

نتايج اخير اين 2 تيم کاملا به سود چلسي بوده و آبي هاي لندن در 7 مسابقه از 8 ديدار آخر خود برابر يونايتد پيروز شده و در 4 مسابقه آخر خود در خانه برابر شياطين سرخ موفق به ثبت کلين شيت هم شده اند.

 

اين آمار مويد آن است که مورينيو و تيمش کار دشواري در استمفوردبريج خواهند داشت و تکرار اين اتفاقات حتي ممکن است منجر به جدايي سرمربي پرتغالي شود.

 

ترکيب احتمالي:

 

ارسال در: جمعه 27 مهر ساعت 23:27 (1397/7/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن