سر و گردن آقايي ابزار شادي محمدي(عکس)
شماره خبر : 148791
زمان به ثمر رسيدن گل دوم سپاهان برابر سپاهان، مهرداد محمدي شادي عجيب و جالبي با پاسور اين گل داشت.

امير قلعه‌نويي در بازي روز گذشته سپاهان، مثل هشت بازي اخير از مهرداد محمدي به‌عنوان بازيکن اصلي در ترکيب تيمش بهره برد ولي با اين تفاوت که او براي نخستين بار در سمت چپ خط دفاعي و پستي که برادر او(ميلاد محمدي) در آن تخصص دارد، به ميدان رفت و 63 دقيقه در اين منطقه بازي کرد که با فرارها و ارسال‌هاي خود نيز بارها تاثيرگذار نشان داد.

 

اما ورود سعيد آقايي به زمين موجب شد تا محمدي يک خط جلوتر برود و به خط حمله نزديک‌تر باشد تا سپاهان به گل برسد ولي آقايي که به‌عنوان يار تعويضي به زمين آمده بود، پايه گذار گل دوم طلايي پوشان مقابل نساجي شد و ارسال دقيقي انجام داد.

 

آقايي که بعد از هشت حضور ثابت در ترکيب سپاهان، ديروز از دقيقه 63 فرصت بازي پيدا کرد، 20 دقيقه پس از ورودش به زمين از سمت چپ توپ را فرستاد تا سجاد شهباززاده بالاتر از مدافعان نساجي گلزني کند و سپاهان را پيش بياندازد.

 

پس از گل زيبايي که سپاهان مقابل نساجي زد، مهرداد محمدي با سرعت به سمت سعيد آقايي که با ورودش به زمين او را به يک پست جلوتر فرستاده بود، رفت و با پرش روي او سر و گردن مدافع چپ سپاهان را زير بغل گرفت و نقش بر زمين کرد تا به اين شکل عجيب شادي گل خود را با پاسور گل دوم تيمش انجام دهد.

 

ارسال در: شنبه 28 مهر ساعت 09:12 (1397/7/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن