99 درصد راه صعود به فينال باقي مانده‌/ کري تيم حريف طبيعي است
شماره خبر : 148794
هافبک ملي پوش پرسپوليس گفت: مي دانيم بازي خيلي سختي با السد داريم و هنوز 99 درصد از راه صعود باقي مانده است.

احمد نوراللهي در حاشيه تمرين امروز پرسپوليس در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: السد تيم خيلي خوبي است. با اينکه آنها را در بازي رفت با نتيجه يک بر صفر برديم اما 99 درصد از راه مانده است.

هافبک تيم فوتبال پرسپوبليس ادامه داد: سيد جلال حسيني به عنوان کاپيتان تيم به خوبي درباره اين حساسيت صحبت کرده است.  نياز داريم تا بتوانيم با حضور هوادارانمان به موفقيت برسيم. اميدوارم هواداران به ورزشگاه بيايند و بتوانيم دل هواداران را شاد کنيم.

وي درباره کري خواني بازيکنان السد براي ديدار برگشت اظهار داشت: آنها چيزي براي از دست دادن ندارند. طبيعي است کري بخوانند. اما مطمئن باشند تمام تمرکز خودمان را براي اين بازي مي گذاريم تا به نتيجه برسيم.  اميدوارم بتوانيم اين اتفاق تاريخي را براي هواداران پرسپوليس و طرفداران فوتبال رقم بزنيم.

نوراللهي از پيش بيني بازي امتناع کرد و گفت: کار سختي است. اميدوارم يکي دو بازيکن مصدوم‌مان به بازي برسند. پرسپوليس با وجود مشکلاتي که از لحاظ کمبود بازيکن و بقيه مسائل دارد خوب عمل کرده است. پرسپوليس هميشه توانايي هايش را به رخ کشيده است. نتيجه را نمي توان پيش بيني کرد و فقط مي خواهيم پيروز شويم تا به فينال برسيم.

ارسال در: شنبه 28 مهر ساعت 13:30 (1397/7/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن