الو، آقاي کونته؟ شما سرمربي رئال مي شويد!
شماره خبر : 148800
اوضاع براي لوپتگي در رئال مادريد به بدترين شکل ممکن در حال سپري شدن است و به نظر مي رسد فلورنتينو پرز به زودي سرمربي جديدي براي تيمش انتخاب مي کند.

رئالي ها که از 4 بازي قبلي خود سه باخت و يک تساوي کسب کرده بودند و بدتر اينکه موفق به گلزني هم نشده بودند، تا دقيقه 13 دو گل از لوانته عقب افتادند.

بسياري تصور مي کردند که رئال انتقام تمام ناکامي هاي قبلي خود را در بازي امروز خواهد گرفت ولي نه تنها چنين نشد که در پايان تنها يکي از دو گل را جبران کرد و يک بار ديگر هم شکست خورد.

 

 

اواخر نيمه اول بود که دوربين ها فلورنتينو پرز، رئيس باشگاه رئال را در جايگاه ويژه نشان دادند؛ در حالي که مشغول چک کردن تلفن همراه خود بود. تصويري که در رسانه ها بازتاب زيادي داشته و تعابير متفاوتي از آن شده است. چنين به نظر مي رسد که ديگر بايد کار لوپتگي در رئال را تمام شده دانست و منتظر ورود کونته به اين باشگاه بود.

روز گذشته بود که رسانه هاي ايتاليايي از تماس مديران رئال مادريد با آنتونيو کونته خبر دادند؛ مربي اي که هرچند شيوه بازي تيم هايش چندان مورد علاقه رئالي ها نيست اما در حال حاضر يک گزينه فوري براي بازگرداندن اين تيم به مسير پيروزي محسوب مي شود. 

 

 

لوپتگي و تاوان يک انتخاب جنجالي

لوپتگي سه روز به شروع جام جهاني، جانشين زيدان در رئال مادريد شد. تصميمي که باعث اخراج او از تيم ملي اسپانيا شد. خيلي ها در اسپانيا انتخاب او را انتخاب درست و شايسته اي مي دانستند هرچند که رسيدن به افتخارات زيدان بسيار دشوار به نظر مي رسيد و به خصوص جدايي رونالدو نيز رئال را ضعيف تر از گذشته کرده بود با اين حال خوشبيني ها در مادريد به لوپتگي بالا بود.

 

شکست در سوپرکاپ اروپا برابر اتلتيکو شروع بدي براي او رقم زد اما چند نتيجه خوب متوالي در لاليگا باعث شد تا اميدواري ها به لوپتگي همچنان حفظ شود اما همه چيز از باخت به سويا شروع شد. شکست 3-0 در زمين سويا با تساوي در دربي، شکست به زسکا و آلاوس همراه شد و امروز نيز باخت به لوانته در برنابئو فاجعه را تکميل کرد.

 

 

لوپتگي امروز وقتي تيمش 2-0 در برنابئو عقب افتاد، سعي در تهييج بازيکنانش داشت و تيمش را به جلو هدايت مي کرد اما پس از گل آسنسيو که توسط وي اي آر مردود اعلام شد، مي توانستيد اوج درماندگي او را روي نيمکت تماشا کنيد.

يک ضربه با مشت به سقف، بلند شدن از روي نيمکت و اعتراض به کمک داور در حالي که بهت زده از مردود اعلام شدن گل آسنسيو به نظر مي رسيد نشان از حال و روز بحراني او در رئال مي داد.

بازي که تمام شد، لوپتگي مثل هواداران باخت را باور نداشت و با سوت برنابئو به رختکن بدرقه شد. شايد بازي با ويکتوريا و بارسا آخرين فرصت او براي بقا باشد و‌ شايد هم زودتر حکم اخراج را دريافت کند.

ارسال در: يکشنبه 29 مهر ساعت 00:13 (1397/7/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن