ايراني ها بيخيال ژاوي نمي‌شوند! (عکس)
شماره خبر : 148826
شب گذشته تيم السد در حالي وارد تهران شد که هواداران تيم بارسلونا و ژاوي ارناندس از او استقبال کردند.

ژاوي چهارمين حضور در تهران را تجربه مي‌کند، او در سه مصاف قبل يک بار پيروز شد و دو مرتبه هم شکست خورد. بازي اول او در مرحله پلي آف ليگ قهرمانان آسيا و برابر بود؛ هواداران ايراني ژاوي استقبال عجيب و غريبي از اين فوق ستاره فوتبال دنيا داشتند و با حضور پرشور در فرودگاه و هتل محل اقامت، نشان دادند که اين بازيکن از محبوبيت بالايي نزد فوتبال دوستان ايران برخوردار است.

 

در دو بار بعدي هم ايراني ها استقبال گرمي از ژاوي داشتند اما پيش بيني مي‌شد اين بار ديگر کسي براي عکس گرفتن با او به فرودگاه امام نيايد اما «ژاوي فن ها» بازهم در صحنه حضور يافتند و با فوتباليست مورد علاقه ديدار کردند.

 

اگر چه تعداد حاضران در فرودگاه نسبت به سال 95 و اولين حضور ژاوي در ايران به طرز قابل توجهي کاهش يافته بودند اما همچنان ده ها ايراني خود را به CIP فرودگاه رساندند و براي عکس گرفتن با ژاوي اقدام کردند.

 

يکي از آن ها که 4 عکس با ژاوي داشت، ميخواست اين بار هم با کاپيتان سابق بارسلونا  سلفي بگيرد ولي شماره 6 محبوب اسپانيايي خيلي زود سوار اتوبوس شد تا کيلومترها مسافت طي شده براي گرفتن سلفي پنجم هدر برود؛ هرچند که ديدار با ژاوي ارناندس هم غنيمت قابل توجهي است.

 

 

ارسال در: دوشنبه 30 مهر ساعت 09:00 (1397/7/30)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن