رامين رضاييان به الشحانيه قطر پيوست
شماره خبر : 149028
مدافع ملي پوش سابق پرسپوليس با قراردادي به تيم فوتبال الشحانيه پيوست.

رامين رضاييان قبل از پايان فصل با هواداران اوستنده خداحافظي کرد به اين اميد که با درخشش در جام جهاني به تيمي بزرگتر در فوتبال اروپا برود.


رضاييان در جام جهاني درخشش خوبي داشت اما با پيشنهاد تيم هاي خوبي اروپايي روبرو نشد و به همين دليل هفته هاي زيادي را بدون تيم در کمپ تيم هاي ملي تمرين مي کرد.وي در اين مدت مذاکراتي را با تراکتورسازي انجام داده بود و البته همچنان اميدوار بود که بتواند به پرسپوليس ملحق شود اما به دلايل مختلف اين دو انتقال عملي نشد تا او تصميم جديدي براي فوتبالش بگيرد.


رامين رضاييان در نهايت تصميم گرفت راه فوتبال قطر را در پيش بگيرد و با باشگاه الشحانيه قرارداد امضا کند تا در ليگ ستارگان اين کشور فصل جديدي از فوتبالش را آغاز کند.

 

 


رضاييان که در آخرين اردوي تيم ملي نامش خط خورد، حالا بايد تلاش کند با درخشش در الشحانيه دوباره نظر کي روش را بدست بياورد و نامش در ليست مسافران جام ملت ها قرار بگيرد. مدافع تيم ملي در جام جهاني 2018 در ترکيب تيم ملي به ميدان رفت ولي او حالا رقيب سرسختي به نام صادق محرمي دارد و کارش از گذشته براي حضور در جمع 11 نفر اول اين تيم سخت تر از گذشته است.


رضاييان، اولين تجربه اش در فوتبال اروپا تجربه خوبي نبود اما او اميدوار است حضور در فوتبال قطر برايش خاطرات خوبي به جاي بگذارد.

ارسال در: دوشنبه 14 آبان ساعت 22:35 (1397/8/14)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن