افشاگري بزرگ همسر ايراني ساموئل عليه پليس انگليس
شماره خبر : 149032
هليا سهيمي همسر ايراني جي لويد ساموئل ديشب با انتشار ويدئويي در اينستاگرامش پليس انگليس را به کارشکني در موضوع کشف رازهاي مرگ بازيکن سابق استقلال متهم کرد.

حرفهاي او در اين  ويدئو مفصل و شگفت آور است و اگر حقيقت داشته باشد به اين معناست که مرگ جي لويد ساموئل علت ديگري جز تصادف داشته و ممکن است يک قتل برنامه ريزي شده باشد.


اين گفت و گو را بي کم و کاست منتشر کرده ايم:

 

قرار بود جي به آفريقا بيايد


سلام من هليا سهيمي سامول ،همسر جي لويد تافاري ساموئل هستم در تاريخ 15 مي 2018 تصادفي در منچستر اتفاق مي افتد که به نام همسر من جي لويد ساموئل ثبت مي شود، در آن زمان من داخل پروازي بودم به سمت مراکش و قراربود پرواز جي لويد هم 2 ساعت بعد از پرواز من در مراکش بنشيند.مقصد نهايي ما بعد از ورود به مراکش به سمت يکي از کشورهاي آفريقايي بود جايي که من ، مقيم آن کشور بودم به همين دليل هم من اخبار را 8 ساعت  بعد از ديگران شنيدم.


صحنه تصادف جمع شده بود


زماني که اين خبر را به خانواده همسرم مي دهند ، بلافاصله خواهر جي لويد و پدر شوهرم و يکي از دوستانشان از لندن به سمت منچستر حرکت مي کنند و حدود 4 ساعت بعد به منچستر مي رسند و وقتي که به محل مورد نظر مي رسند، مي بينند  که صحنه تصادف جمع شده است . وقتي جوياي جسد جي لويد مي شوند، پليس به آنها مي گويد که جسد را به بيمارستان وارينگتون منچستر منتقل کرده اند خواهرش به سرعت به بيمارستان وارينگتون مي رود و کارمندان بيمارستان اظهار بي اطلاعي مي کند و اعلام مي دارند که امروز هيچ جسدي به ما تحويل داده نشده است.

 

 


شروع دروغ ها وخطاهاي پليس


اين شروع دروغ ها وخطاهاي پليس بود ،مثلا يک  قانوني در انگليس وجود دارد که به محض اينکه تصادفي منجر به جرح مي شود سريعا  تابلوهاي زرد رنگي را به با يک سري علامت هاي تصادف در همان محل قرار مي دهند که اگر شاهدي بوده با پليس تماس حاصل کند .اما براي جي لويد اين تابلو ها را نصب نمي کردند.براي انجام شدن اين کار، خوهر او 12 روز مجبور شد به پليس التماس کند و بعد از 12 روز پليس يک تابلوي بسيار کوچک در محل تصادف نصب نمود.


تبعيض بزرگ


يکي ديگر از خطاهاي واضح پليس از ابتدا اين بود  که يک فرد غريبه اي را، از دوستان مادر بچه هاي جي لويد ،به عنوان واسطه بين پليس و خانواده قرار دادند که ايشان نه از اقوام بودند و نه  سمت و تحصيلات خاصي داشتند و به خواهر او (جي لويد)  گفتند که از اين به بعد حق تماس مستقيم با پليس را به هيچ وجه نداريد و در صورتي که قصد تماسي را داشتيد، بايد از طريق اين خانم با ما در ارتباط باشيد ، به اين صورت که شما بايد به اين خانم ايميل بزنيد و ايشان به ما ( پليس) اطلاع دهد. يعني با چنين فرضي  خانواده جي لويد را از کمترين حقشان يعني صحبت  کردن مستقيم با پليس و پرسيدن سوالاتشان  محروم نمودند و ما هرگز دليل اين همه تبعيض را تابه حال متوجه نشديم .


جسد تحويل داده شده 7 سانتي متر کوتاه بود


همانطور که گفتم جسد در آن بيمارستاني که پليس معرفي کرده بود وجود نداشت، از همان روز با تمام پيگيري هاي خواهر جي لويد و با تمام کار شکني هاي پليس، 21 روز طول کشيد تا موفق شد جسدي که به نام جي لويد ساموئل  ثبت شده بود را در تاريخ 6 ژوئن 2018 در فينرال هوم  ببيند .فينرال هوم جايي مثل سرد خانه است که اجسادي که قرار است به خاکستر تبديل شوند ،در آن جا نگهداري مي کنند. خواهر جي لويد زماني که جسد را مي بيند متوجه مي شود ، که نه تنها قابل شناسايي نيست بلکه به چند دليل هم هيچ شباهتي به جي لويد ندارد از جمله اين که جسد 7 سانتي متر کوتاه تر از برادرش بوده است.


کارشکني براي آزمايش دي ان اي


بنابر اين او درخواست آزمايش  DNA  به صورت خصوصي مي دهد و پليس به او مي گويد که ما دراين رابطه هيچ اقدامي نمي کنيم و خودتان بايد هماهنگ کنيد.سپس خواهر جي لويد با  فينرال هوم صحبت مي کند و آنها مي پذيرند ، اما مي گويند، که ما براي اين کار  کسي را نداريم که بتواند نمونه برداري کند و اين کار را بايد خودتان انجام دهيد. در نهايت  در تاريخ 11 ژون  2018  با هماهنگي و آگاهي پليس ، خواهر ش به سرد خانه مي رود و مجبور مي شود با چاقوي جراحي ، جسدي را که به نام  برادرش و همسرمن جي لويد ساموئل ثبت شده را  برش دهد و تکه اي را به عنوان نمونه براي آزمايش DNA  جدا کند.چند روز بعد خواهرش با يک آزمايشگاهي  براي انجام آزمايش تماس مي گيرد و به او مي گويند که نمونه برداري در سرد خانه (فينرال هوم)غير قانوني است و نمي توانند آزمايش را انجام دهند.

 


ادامه کارشکني ها


صحبت من اين است که پليس و سرد خانه هر دو نهاد، به نسبت شغلشان آگاه بوند که نمونه برداري غير قانوني است ، پس چطور به خواهر جي لويد اجازه دادند که  اين چنين حرکت دردناکي را انجام دهد. ايميل ها و پگيري هاي مکرر خواهر جي لويد باعث شد سازماني به عنوان HUMAN TISHO که مربوط با بافتهاي انساني در انگلستان هست فقط چند ساعت مانده به خاک سپاري يعني 40 روز بعد از تصادف، ايميلي به پليس بزند و از آنها بخواهد تا يک نمونه DNA تحت قانون جلوي چشم ما به ما تحويل بدهند، به دليل مسافت زياد بين لندن تا منچستر ، خواهر جي لويد مجبور شد از يکي از دوستان نزديک و مورد اعتماد جي لويد خواهش کند که به بيمارستان برود و شاهد نمونه برداري از جسد باشد.فقط نيم ساعت بعد دوست جي لويد به بيمارستان مي رسد و به او مي گويند که نمونه برداري صورت  پذيرفته است و به دليل اينکه خارج از وقت اداري هم هست، شما اجازه ورود به بيمارستان را نيز نداريد.


آزمايش دي ان اي در ايران


اين يعني در نهايت، اين نمونه برداري مقابل چشمان ما انجام نگرديد.و همين مسائل باعث شد که امروز بصورت علني  اعلام کنم که تمام تلاش خودم را مي کنم  که يکي از آن نمونه هارو بصورت قانوني به کشور خودم يعني ايران عزيزم بياورم و آزمايش DNA  انجام بدهم.


سئوالات بي شمار


بيشتر از 5 ماه گذشته و ما کمترين اطلاعاتي را نداريم ،حتي اولين سوالاتمان بدون جواب مانده است. ما هنوز اين را نمي دانيم که  ماشين  رنجرور ديزلي چرا منفجر شد؟ ما هنوز نمي دانيم که موبايل جي لويد بعد از تصادف چه طوري روشن شد؟ اولين ايميل سوالات خواهرش بعد گذشت 5 ماه هنوز بي پاسخ مانده است و بعد از بيشتر از 5 ماه ، چند روز گذشته  تنها اجازه دادند خواهرش بالاخره ماشين را ببيند  و فايل هاي تصادف را به او تحويل دادند.اما نه  تنها اجازه ندادند که از ماشين عکسي بگيرد،  بلکه از او در رابطه با چيزي که ديده امضا گرفته اند که در ارتباط با فايل ها و چيزي که ديده است حق ندارد که روي فضاي مجازي و بخصوص اينستاگرام صحبتي به ميان بياورد.

 


به ما کمک کنيد


امروز همان جايي نشستم و اين ويدئو را ضبط کردم که  جي لويد  شهادتينش را گفت و از خدا مي خواهم صدايم را بشنود و از شما مي خواهم همانطور که تا امروز بي نظير ترين و يار ترين مردم  دنيا بوديد، کمکمان کنيد تا حقايق روشن شود. نداشتن جي لويد به اندازه کافي سخت هست و رفتار نامهربانانه و به دور از انسانيت پليس انگلستان، همه چيز را سخت تر کرده و به اميد آن روزي که کسي اين فايل را بشنود و ما را  کمک کند.

ارسال در: سه شنبه 15 آبان ساعت 14:12 (1397/8/15)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن