پاسخ منفي پوچتينو به پيشنهاد 17 ميليون يورويي رئال
شماره خبر : 149033
مائوريسيو پوچتينو، سرمربي تاتنهام بار ديگر به رئال مادريد اعلام کرد که در تاتنهام مي‌ماند و قصد جدايي ندارد.

قهرمان اروپا قصد داشت پيشنهاد حقوق 17 ميليون يورويي در سال را به پوچتينو ارائه کرده و شرايط حضور سرمربي 46 ساله در برنابئو را فراهم کند. با اين حال، بي ثباتي در رئال و تغييرات دائمي در اين تيم، به نظر شرايط خوبي براي حضور پوچتينو ايجاد نکرده است. رد پيشنهاد رئال در شب ديدار حساس تاتنهام مقابل پي اس وي در ومبلي، خبر بسيار خوبي براي هواداران اين تيم است و خيالشان را از خيلي جهات راحت مي‌کند.

 

 

 

مديران رئال، پس از اخراج خولن لوپتگي، پوچتينو را به هدف اول خود تبديل کرده اند. با اين حال، قهرمان اروپا حداقل بايد تا پايان فصل صبر کند  زيرا پوچتينو به دنيل لوي، مالک باشگاه اعلام کرده که در اين تيم خواهد ماند.

 

رئال در حال حاضر سانتياگو سولاري، سرمربي تيم دوم خود را پس از لوپتگي به عنوان سرمربي تيم اصلي انتخاب کرده است. لوپتگي پس از شکست 5-1 مقابل بارسلونا، از هدايت تيمش اخراج شد.

 

 

 

 

سولاري تا به اينجا دو پيروزي با رئال کسب کرده ولي رئالي ها همچنان تمرکز خود را بر جذب پوچتينو گذاشته اند. آنها همچنين در زماني که زين الدين زيدان در ماه ژوئن از هدايت تيمشان استعفا داد، به پوچتينو هدايت رئال را پيشنهاد کرده بودند. ولي پوچ اخيرا قراردادي 5 ساله با تاتنهام بسته و توانسته بازيکناني مثل دله الي و هري کين را راضي کند تا قراردادهايشان را با باشگاه تمديد کنند.

 

پيشنهاد رئال شامل تبادل بازيکن نيز مي‌شد و انها سعي داشتند که با اضافه کردن چنين بندهايي، اين قرارداد را براي تاتنهامي ها جذاب کنند ولي لوي آن را رد کرد.

 

حال انتشار خبر رد پيشنهاد رئال، مطمئنا روحيه ويژه اي به هواداران اسپرز خواهد داد. آنها به مصاف پي اس وي خواهند رفت و تنها در صورت کسب پيروزي، شانس صعود به دور بعد خواهند داشت.

 

پوچتينو در چند سال اخير با تاتنهام نتايج خوبي کسب کرده و همواره تيمش در کورس قهرماني قرار داشته است. او ثابت کرده که توانايي رشد و کنترل ستاره هاي بزرگ را دارد و از همين رو، باشگاه‌هاي بزرگي مثل منچستريونايتد نيز به دنبال او هستند و از سرمربي آرژانتيني به عنوان گزينه جانشيني مورينيو ياد مي‌شود. همچنين سابقه حضور او در اسپانيول و دشمني قديمي اش با بارسلونا، از عوامل اصلي است که رئال مادريد قصد دارد به هر قيمتي شده او را به خدمت بگيرد و نسبت به ديگر مربيان ، براي او اولويت قائل شده است.

ارسال در: سه شنبه 15 آبان ساعت 14:35 (1397/8/15)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن