فراهاني: مرزبان گفت نياز نيست تو پول بگيري!
شماره خبر : 149037
دروازه بان نفت مسجدسليمان دلايل جدايي اش از اين تيم را توضيح داد.

ميلاد فراهاني درباره جدايي ناگهاني اش از تيم نفت مسجدسليمان عنوان کرد: من از روز اولي که به مسجدسليمان آمدم و با باشگاه نفت قرارداد بستم يکسري توافقات انجام دادم و دنبال اين بودم که انجام شود. با توجه به اينکه باشگاه به تعهداتش عمل نکرد، من ابراز ناراحتي کردم و بعد که قبل از بازي با استقلال خوزستان به تيم پرداختي صورت گرفت، به من پولي ندادند. وقتي پيش آقاي مرزبان رفتم و با ايشان صحبت کردم، مسائلي مطرح شد که جالب نبود و ايشان تصميم به اخراج من از نفت گرفت.


وي ادامه داد: در قرارداد من مسائلي آمده بود که انگار آقاي مرزبان به آنها اعتقاد نداشت و جواب من را درست و حسابي ندادند و اخراج هم شدم. با اينکه دوست داشتم به تيم کمک کنم و حداقل تا نيم فصل در تيم بمانم اما شرايط جور نشد و به پايان همکاري با نفت رسيديم.


دروازه پيشين نفت مسجدسليمان درباره اينکه گفته مي شود با عليرضا مرزبان درگيري پيدا کرده، تاکيد کرد: درگيري خاصي نبود. اين درگيري لفظي بود، آقاي مرزبان به من گفتند که تو بيشتر از همه بازيکنان پول گرفتي و نياز نيست که پولي به تو پرداخت شود و من هم گفتم بنا به قراردادم من 32 درصد از پولم را گرفته ام. حتي بايد بيشتر مي گرفتم که نگرفتم. مسائل ديگري نيز در قراردادم بود که اجرا نشد. صحبت هاي ما کمي ادامه پيدا کرد و خيلي ها نام درگيري روي آن گذاشتند.


فراهاني همچنين گفت: اين پول حق خانواده ام است و بايد براي آن تلاش مي کردم و مي ايستادم. من ايستادم و تاوانش هم اين بود که جدا شوم. شايد اگر بازيکن مورد علاقه آقاي مرزبان بودم کار به اينجا نمي کشيد. با اين حال مشکلي ندارد و توکلم به خدا است. اميدوارم هرچه خير است برايم پيش بيايد.


وي در پايان افزود: با اينکه ديگردر نفت نيستم اما از شهر مسجدسليمان خاطرات خوبي دارم. در اين شهر برخي چيزها برايم سخت گذشت اما زندگي با مردم خونگرم اينجا استثنايي است. خوشحالم که اين تجربه خوب را در زندگي ام پيدا کردم. اميدوارم تيم نفت هم نتيجه بگيرد و در ليگ برتر بماند تا خاطرات خوب در ذهنم باقي بماند.

ارسال در: سه شنبه 15 آبان ساعت 19:21 (1397/8/15)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن