جام قهرماني آسيايي به تهران رسيد
شماره خبر : 149041
روز گذشته گروهي از ناظران کنفدراسيون فوتبال آسيا به تهران سفر کردند تا ضمن بازديد از ورزشگاه آزادي جام قهرماني را بعد از مدت‌ها به تهران آورده باشند.

درست 2 روز مانده به آغاز مهم‌ترين مسابقه باشگاهي در قاره کهن، تکاپوها براي برگزاري هر چه بهتر اين مسابقه بيشتر شده و مراحل آماده سازي استاديوم آزادي با سرعت بالاتري پيش مي‌ر

را منوط به برطرف شدن مشکلات دانستند. در همين راستا با همت مسئولان ذي ربط ابتدا مشکلات تاسيساتي و سپس سالن کنفرانس، ميکسدزون، رختکن و.... مورد تعمير قرار گرفت. اما قسمت VIP ورزشگاه آزادي آخرين قسمتي است که مورد بازسازي قرار مي‌گيرد. در اين تعمير علاوه بر اينکه صندلي‌هاي بهتري جايگزين صندلي‌هاي قبلي شد، از تعداد آن نيز کاسته شد و در عوض سکوي اهداي قهرماني در قسمت بالايي VIP و نزديک به جايگاه VVIP درست شده است تا با اهداي جام به سبک ليگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه آزادي رو به رو باشيم. گويا جام قهرماني ابتدا روي سکوي تعبيه شده قرار خواهد گرفت و تيم قهرمان با رفتن به اين منطقه جام خود را از دست شيخ سلمان، رييس کنفدراسيون فوتبال آسيا دريافت خواهد کرد و ديگر سکوي قهرماني در زمين مسابقه ايجاد نخواهد شد.

 

 

در همين رابطه صبح روز گذشته تعدادي از ناظران کنفدراسيون فوتبال آسيا به تهران سفر کردند تا علاوه بر بازديد از ورزشگاه آزادي و هماهنگي نهايي امور مربوط به برگزاري فينال، جام قهرماني جديد مسابقات را براي اولين بار به ايران آورده و از آن رونمايي کنند. هم‌چنين قرار است شيخ سلمان در ساعات ابتدايي صبح روز شنبه به تهران سفر کرده تا علاوه بر تماشاي بازي نهايي ليگ قهرمانان آسيا، رياست کنگره ساليانه AFC که هر سال بعد فينال برگزار مي‌شود را بر عهده گيرد.

 

مسابقه دو‌ تيم پرسپوليس تهران و کاشيما آنتلرز ژاپن روز شنبه از ساعت ??:?? در ورزشگاه آزادي تهران برگزار مي‌شود.

ارسال در: چهارشنبه 16 آبان ساعت 11:40 (1397/8/16)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن