کشف 6 چشمه دستشويي جديد در آزادي!
شماره خبر : 149042
صعود تيم پرسپوليس به ديدار پاياني ليگ قهرمانان آسيا علاوه بر ايجاد شور و شوق نزد طرفداران تيم پرسپوليس و افتخار براي فوتبال باشگاهي ايران يک حسن بزرگ داشت: بازسازي استاديوم آزادي.

استاديوم آزادي به‌دليل قدمت آن که به دهه پنجاه بازمي‌گردد، سال ها قبل نياز به يک بازسازي اساسي و عمده داشت؛ اما هيچ گاه شرکت توسعه و تجهيز دست به اين اقدام جدي نزد. شايد به اين دليل که الزامي براي بازسازي استاديوم آزادي، نه از سوي فدراسيون فوتبال و نه از سوي وزارت ورزش و جوانان به وجود نيامد.


صعود تيم پرسپوليس به ديدار پاياني ليگ قهرمانان آسيا بهانه اي شد تا کنفدراسيون فوتبال آسيا فدراسيون فوتبال را براي بازسازي اين سرمايه ملي تحت فشار بگذارد و حتي تهديد کند که اگر اقدامات مورد اشاره انجام نشود، تيم پرسپوليس مجبور به بازي در کشور ثالث مي شود. همان اتفاقي که در بازي تيم هاي ايراني با تيم هاي عربستاني رخ مي دهد.


بعد از اين تاکيد و شايد هم تهديد، وزير ورزش و جوانان به شخصه وارد عمل شد و با تامين بودجه 15 ميليارد توماني کار بازسازي استاديوم آزادي را آغاز کرد و قرار است بعد از بازي نيز ادامه داشته باشد.


اخيرا يک اتفاق عجيب در بازسازي استاديوم آزادي رخ داد. کارگران براي تعمير سکوي vip مجبور شدند يکي از ديوارها را بشکافند که بعد از شکافتن آن، متوجه 6 توالت پشت ديوار شدند که سال هاي سال بلا استفاده مانده بود!

 


جالب اينکه هيچ کس هم نمي دانست چرا اين ديوار جلوي توالت ها کشيده شده است! در حالي که استاديوم آزادي با کمبود سرويس هاي بهداشتي مواجه است. به خصوص اگر قرار به ورود خانم ها به استاديوم باشد، بايد تعداد سرويس ها افزايش يابد. البته اخيرا و در بازسازي استاديوم آزادي، سرويس هاي بهداشتي هم مورد توجه قرار گرفته و بسيار زيبا ترميم شده است.


شايد در بازسازي استاديوم آزادي و در روزهاي آتي، کارگران با کشفيات جديد نيز مواجه شوند. استاديومي که در زمان ساخت يکي از بهترين هاي جهان بود و البته همان طور که اشاره شد، در سال هاي اخير مورد بي مهري واقع گرديد و اين بار هم به بهانه صعود تيم پرسپوليس به فينال ليگ قهرمانان آسيا و به خاطر تاکيد کنفدراسيون فوتبال آسيا در دست بازسازي قرار گرفت.

ارسال در: چهارشنبه 16 آبان ساعت 16:55 (1397/8/16)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن