با اعلام شيخ سلمان: ايران و عربستان همچنان در زمين بي‌طرف!
شماره خبر : 149103
رئيس کنفدراسيون فوتبال آسيا گفت که تصميم دادگاه عالي ورزش درباره مسئله ميزباني ايران و عربستان در سطحي بالاتر از AFC است و اين نهاد اجازه دخالت در آن را ندارد.

مدير روابط عمومي وزارت ورزش با انتشار صحبت هاي شيخ سلمان نوشت: بازي هاي ايران و عربستان همچنان در زمين بي طرف برگزار مي شود.

 

شيخ سلمان، رئيس کنفدراسيون فوتبال آسيا، درباره موضوع ميزباني تيم هاي ايراني و عربستاني از يکديگر گفت: اين مسئله اي است که در کميته مسابقات کنفدراسيون فوتبال آسيا بررسي مي شود. دو روز گذشته دادگاه عالي ورزش در سوئيس درباره اين قضيه راي داده و راي آنها بالاتر از تصميم کنفدراسيون ها است.

 

او افزود: من نه تنها نمي توانم درباره آن حرف بزنم، بلکه ما هيچ تاثيري روي راي دادگاه عالي نداريم. اين مسئله شامل تمام کنفدرسيون ها است. اما تا جايي که مربوط به اي اف سي مي شود، ما نقش مثبت خود را ايفا مي کنيم و در اين راه سعي مي کنيم تمام تلاش و کمک خود را انجام دهيم.

 

 

لازم به ذکر است که فوتبال عربستان 4 نماينده در فصل پيش روي ليگ قهرمانان دارد و با توجه به سهميه 2+2 فوتبال ايران، تمام تيم هاي ايراني با معضل ميزباني از تيم هاي عربستاني در همان دور گروهي روبرو مي شوند و بايد از حالا برنامه ريزي کنند چون به طور قطع يکي از ميزباني هاي سه گانه خود را از دست مي دهند و بايد به کشورهاي ديگر از جمله عمان سفر کنند. همچنين اين اتفاق به احتمال فراوان در مراحل حذفي هم گريبان تيم هاي باشگاهي ايران را خواهد گرفت.

 

نکته ديگر اينکه مديران فوتبال ايران خبر از پيروزي ايران در دادگاه عالي ورزش و اعلام راي اين دادگاه به سود ايران داده بودند، اما با اين صحبت هاي شيخ سلمان به نظر مي رسد ماجرا به شکل ديگري پيش رفته و اين مشکل کماکان حل نشده باقي مانده است.

ارسال در: يکشنبه 20 آبان ساعت 13:12 (1397/8/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن