قول باشگاه سپاهان براي حل مشکلات نقش‌جهان
شماره خبر : 149106
امروز در راستاي حل مشکلات ورزشگاه نقش جهان، جلسه اي در باشگاه فولاد مبارکه سپاهان برگزار شد.

سپاهان در شرايطي از سايپا در نقش جهان ميزباني کرد که نزديک به 20 هزار نفر اين بازي را در ورزشگاه ديدند تا رکورد حضور هواداران در فصل جديد شکسته شود؛ البته سپاهان هنوز مقابل استقلال و پرسپوليس در نقش جهان ميزباني نکرده و قطعا در آن مسابقه، ظرفيت 40 هزار نفري طبقه اول کامل خواهد شد و اين در شرايطي است که هنوز طبقه دوم قابليت استفاده ندارد و اين موضوع هم يکي از دغدغه هاي اصلي هواداران است که 10 سال منتظر بازسازي ورزشگاه خانگي بودند ولي دو سال پس از افتتاح هنوز به طور کامل قابليت استفاده ندارد ! يکي ديگر از دغدغه ها هواداران سپاهان، ترافيک سنگين پيش از ورود به نقش جهان است که سبب کلافگي آنها مي‌شود.


از همين روي امروز جلسه اي در باشگاه سپاهان با حضور مسعود تابش مديريت باشگاه برگزار شد تا در اين باره تصميمات لازم اتخاذ شود.


در اين جلسه تابش مدير عامل باشگاه سپاهان به همراه معاونان، مديران باشگاه و عوامل اجرايي مسابقات ليگ برتر در نقش جهان حضور داشتند و در مورد مباحث مختلف بحث و تبادل نظر شد تا در نهايت تصميمي صحيح در راستاي حضور هر چه بيشتر هواداران در نقش جهان و رعايت حقوق آنها گرفته شود که خروجي اين جلسه و پيگيري هاي بعدي به  زودي به اطلاع هواداران و علاقمندان سپاهان خواهد رسيد.

 

در حاشيه اين جلسه تابش مدير عامل باشگاه سپاهان در گفتگويي عنوان کرد : هر چند اين ورزشگاه تاکنون به صورت رسمي تحويل باشگاه سپاهان نشده است و بسياري از مشکلاتي که در حال حاضر در ورزشگاه نقش جهان وجود دارد بايد توسط سازمان ها و ارگانهاي ديگر پيگيري و حل شود اما مجموعه باشگاه سپاهان و شرکت فولاد مبارکه تمام تلاش خود را مي کند تا اين مشکلات را به حداقل برساند.

 

ارسال در: يکشنبه 20 آبان ساعت 14:20 (1397/8/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن