سلتا 2-4 رئال: قرارداد سولاري آماده امضا
شماره خبر : 149116
رئال مادريد در ديداري خارج از خانه با نتيجه 4-2 سلتاويگو را شکست داد تا احتمالا ماندن سانتياگو سولاري روي نيمکت اين تيم افزايش پيدا کند.

شاگردان سانتياگو سولاري در ادامه نمايش هاي خوب شان در هفته هاي اخير، امشب در خانه سلتا هم عملکرد خوبي ارائه دادند و در نهايت توانستند به يک پيروزي پرگل برسند.

رئال بازي را هجومي آغاز کرد و در همان دقيقه دوم بازي، صاحب يک موقعيت خوب شد اما واکنش به موقع آلوارس، مانع از باز شدن دروازه سلتا شد. برتري رئالي ها ادامه پيدا کرد و اين تيم در همان دقايق ابتدايي، يکي دو موقعيت نصفه و نيمه ديگر هم روي دروازه حريف ايجاد کرد اما نتوانست به گل برسد.

در ادامه بازي متعادل تر شد و بازيکنان ميزبان هم پيش کشيدند و چيزي نمانده بود که در دقيقه 19 به گل برسند اما ضربه سر يوکوسلو، به تير دروازه تيبو کورتوا برخورد کرد.

در مقابل، اين رئال بود که در دقيقه 23، به گل اول بازي رسيد. روي پاس عالي لوکا مودريچ به پشت مدافعان سلتا بود که بنزما بعد از يک واکنش عالي، با ضربه اي دقيق، کار را تمام کرد.

 

 

بعد از اين گل، باز هم اين بازيکنان رئال بودند که ابتکار عمل را در دست داشتند و چيزي نمانده بود که بنزما در دقيقه 33، بنزما گل دوم خود و تيمش را به ثمر برساند اما ضربه سر او راهي به چهارچوب دروازه سلتا پيدا نکرد.

يک دقيقه بعد، نوبت کروس بود که صاحب يک فرصت بسيار خوب شد اما ضربه او از بالاي دروازه سلتا به بيرون رفت.

در دقايق پاياني نيمه اول بازي متعادل تر شد و هر دو تيم موقعيت هايي براي گلزني داشتند اما در اين نيمه توپ ديگري از خط دروازه ها عبور نکرد و رئالي ها با همان يک گل برتري به رختکن رفتند.

در نيمه دوم سلتا شروع بهتري داشت و چيزي نمانده بود که در دقيقه 49، روي ارسال مندس، ياگو آسپاس کار را تمام کرد اما ضربه سر او از کنار دروازه به بيرون رفت.

يک دقيقه بعد نوبت کريم بنزما بود که شانس خود را براي زدن گل دوم امتحان کند اما ضربه او نيز راهي به چهارچوب دروازه حريف پيدا نکرد.

حملات دو تيم ادامه داشت تا اينکه رئال در دقيقه 56 به گل دوم رسيد. روي اشتباه مدافعان سلتا بود که بنزما صاحب موقعيت شد و ضربه او از زاويه بسته، بعد از برخورد به تير و بازيکن حريف، وارد دروازه شد. اين گل به نام کابرال، بازيکن سلتا، ثبت شد.

 

 

بعد از اين گل بازيکنان ميزبان پيش کشيدند و خيلي زود توانستند يکي از گل هاي خورده را جبران کنند. روي ارسال مندس از سمت راست بود که هوگو مايو در محوطه جريمه رئال صاحب موقعيت شد و با يک ضربه والي، کار را تمام کرد.

بازيکنان سلتاويگو که بعد از اين گل اميدوارتر شده بودند، بر شدت حملات شان افزودند و چيز نمانده بود که در دقيقه 69 به گل تساوي برسند اما واکنش عالي کورتوا، مانع از گلزني ياگو آسپاس شد.

حملات دو تيم ادامه داشت و هر يک به دنبال زدن گل بعدي بودند تا اينکه در دقيقه 81، رئال صاحب يک ضربه پنالتي شد. خطاي خونکا روي اودريوسولا باعث شد تا داور نقطه پنالتي را نشان بدهد. راموس پشت ضربه قرار گرفت و با يک ضربه چيپ، کار را تمام کرد.

بعد از اين گل بازيکنان سلتا که چيزي براي از دست دادن نداشتند، پيش کشيدند اما در دقيقه 86 کار براي آنها دشوارتر شد. کابرال که يک کارت زرد داشت، با دريافت کارت زرد دوم اخراج شد تا کار شب کابوس وارش تکميل شود.

در مقابل، رئال در اولين دقيقه از وقت هاي تلف شده به گل چهارم رسيد. دني سبايوس که پشت محوطه جريمه سلتا صاحب موقعيت شده بود، با يک ضربه غيرقابل مهار، دروازه را باز کرد.

اما اين هم پايان کار نبود و سلتا در چهارمين دقيقه از وقت هاي اضافه توانست اختلاف را کم کند. مندس که روي پاس آسپاس صاحب موقعيت شده بود، با يک شوت محکم که در بين راه به مدافعن حريف برخورد کرد، توانست حساب کار را 4-2 کند. بازي با همين نتيجه به پايان رسيد تا اختلاف رئال با بارساي صدرنشين به 4 امتياز کاهش پيدا کند.

ارسال در: دوشنبه 21 آبان ساعت 01:19 (1397/8/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن