سه سيلي ريبري به گوش خبرنگار فرانسوي !
شماره خبر : 149122
ماجراي مشاجره و درگيري فرانک ريبري با پاتريک گيو، کارشناس تلويزيوني فوتبال و فوتباليست سابق فرانسوي در آلمان بسيار خبرساز شده است.

چندين شاهد از مشاجره‌ي خشن و درگيري فيزيکي وينگر کهنه‌کار بايرن مونيخ فرانک ريبري با يک کارشناس فوتبال تلويزيوني فرانسوي، بعد از شکست 3-2 بايرن مونيخ در مقابل دورتموند که شنبه‌شب اتفاق افتاد خبر داده‌اند. روزنامه‌ي بيلد با انتشار گزارشي درباره‌ي اين موضوع به اين اشاره کرد که ريبري در ورزشگاه خانگي دورتموند، سيگنال ايدونا پارک، زماني که از رختکن بايرن به سمت اتوبوس اين تيم در حال حرکت بوده با پاتريک گيو که در حال حاضر به عنوان کارشناس فوتبال براي شبکه‌ي تلويزيوني beIN Sports فعاليت مي‌کند مواجه مي‌شود.

 

پاتريک گيو که خود قبلاً فوتباليست بوده و سابقه‌ي کمک‌مربي‌گري ويلي سانيول را در کارنامه دارد بعد از مواجهه با ريبري سعي مي‌کند از او نظرش را درباره‌ي بازي بايرن و دورتموند بپرسد. اما ريبري ناگهان شروع به توهين کردن به گيو مي‌کند و سپس به صورت گيو سيلي مي‌نوازد. درحاليکه گيو دستهايش را در جييب کتش قرار داده فرانک ريبري سه بار به صورت او سيلي نواخته و سپس او را هل مي‌دهد تا به راهش ادامه دهد.

 

 

بنا به ادعاي بعضي از شاهدين که روزنامه‌ي بيلد به آن اشاره کرده، ظاهراً پاتريک گيو، ريبري را متهم کرده بوده که روي دو تا از گلهاي دورتموند مقصر بوده و به خاطر اشتباه او بوده که بايرن اين دو گل را دريافت کرده بوده. البته درگيري اين دو خيلي زود خاتمه مي‌يابد. چرا که همکار گيو، ژاپن پير پاپن که خود سابقه‌ي بازي در بايرن مونيخ را دارد در صحنه حضور داشته و رافينيا هم به سرعت خود را به  محل درگيري مي‌رساند و مداخله مي‌کند. پس از اين، ريبري به راه خود ادامه داده و به سرعت سوار اتوبوس بايرن مونيخ مي‌شود.

 

ريبري بلافاصله ماجرا را به باشگاهش اطلاع مي‌دهد و روزنامه‌ي بيلد مي‌گويد نه ريبري و نه گيو هيچکدام حاضر نشده‌اند با اين روزنامه‌ي آلماني در اين باره گفتگو کنند. ولي حسن صالح حميدزيچ مدير ورزشي بايرن مونيخ در پاسخ به درخواست روزنامه‌ي بيلد براي اظهارنظر درباره‌ي اين ماجرا گفت:" فرانک ريبري به ما اطلاع داد که با هموطنش پاتريک گيو مشاجره پيدا کرده. کسي که فرانک سالها است مي‌شناسد و با او رابطه دارد. ما شنبه‌شب با پاتريک گيو صحبت کرديم و به توافق رسيديم که به زودي يک جلسه‌ي خصوصي ترتيب بدهيم و درباره‌ي اينکه چطور مي‌توانيم اين ماجرا را حل و فصل کنيم با هم صحبت کنيم. آقاي گيو هم اعلام کرده که مايل است اين ماجرا به همين ترتيب حل و فصل شود".

ارسال در: دوشنبه 21 آبان ساعت 18:07 (1397/8/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن