اسکاي: رئال قرارداد سولاري را دائمي مي‌کند
شماره خبر : 149125
اسکاي اسپورتس مدعي شد که باشگاه رئال مادريد قصد دارد سانتياگو سولاري را به عنوان سرمربي جديد خود معرفي کند.

پس از اخراج لوپتگي از نيمکت رئال، سولاري که هدايت تيم دوم رئال يعني کاستيا را برعهده داشت، به عنوان مربي موقت روي نيمکت تيم اصلي نشست. نتايج خوب او در اين مدت، نظر مثبت مسئولين رئال مادريد را به خود جلب کرده است. طبق قوانين اسپانيا، حضور او روي نيمکت رئال در ديدار شب گذشته مقابل سلتا که با برتري 4-2 تمام شد، آخرين فرصت حضور يک مربي موقت روي نيمکت تيم‌هاي لاليگا است و باشگاه موظف است براي بازي بعدي مربي جديدي معرفي کند.

 

 

 

 

رئال با سولاري در اين 4 بازي، 4 پيروزي، 15 گل زده و تنها 2 گل خورده به ثبت رسانده و بدين ترتيب، با 4 پيروزي و 3 کلين شيت، سولاري بهترين رکورد تاريخ رئال را در شروع کار به نام خود زده است.

 

پس از تجربه استثنايي حضور زيدان روي نيمکت رئال، سپيدپوشان اميدوارند اين بار با سولاري بتوانند چنين عملکردي را تکرار کنند. زيدان که مانند سولاري سرمربي تيم دوم رئال بود، پس از اخراج بنيتس در سال 2015، هدايت باشگاه را برعهده گرفت و در پايان فصل، قهرماني چمپيونزليگ را کسب کرد. او در دو فصل بعدش نيز قهرماني اين رقابت ها را به دست آورد تا به اولين مربي تاريخ تبديل شود که قهرماني را تکرار و حتي در کسب آن هت تريک کرده است.

 

حال اسکاي مدعي شد که مسئولان رئال به اين نتيجه رسيده اند که قرارداد سولاري را دائمي کنند و بايد به زودي منتظر اخبار رسمي در اين رابطه بود.

ارسال در: سه شنبه 22 آبان ساعت 06:19 (1397/8/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن