پيکه؛ نقش اول سکانس هاي جنجالي يک شب تلخ (عکس)
شماره خبر : 149136
جرارد پيکه در شب تلخ بارسا در نوکمپ، يکي از مقصران شکست برابر بتيس بود. مدافعي که گاه تعصب بيش از اندازه او کار دست بارسا مي دهد.

بارسلونا در روزي که بسياري تصور مي کردند برابر بتيس به يک برد راحت دست خواهد يافت، در نهايت 3-4 شکست خورد. اولين باخت خانگي پس از 42 بازي که براي هواداران اين باشگاه غيرمنتظره بود. در روزي که مسي پس از سه هفته در ترکيب قرار داشت، بارسلونا شکستي پرگل را متحمل شد.

بتيس نيمه اول را با دو گل برتري به رختکن رفت و در نيمه دوم هر بار که بارسا به بازگشت اميدوار مي شد، گلي ديگر دريافت مي کرد.

سواي شکست، مشکلات پيکه در زمين با هم تيمي ها و نيز ارنستو والورده نيز به سوژه جذابي براي رسانه ها تبديل شد. پيکه در اين بازي با سوارز و ويدال تنش لفظي پيدا کرد و شب گذشته در برنامه ال ديا دسپوئس از شبکه مووي استار تصاويري از تنش او با والورده نيز پخش شد.

 

 

 

 

طبق تصاوير شکار شده از سوي مووي استار، پيکه وقتي بارسلونا گل سوم را دريافت کرد، رو به والورده مي گويد؛ من جلو تر مي روم و به راکيتيچ بگو که کمي عقب تر بازي کند.

در واقع پيکه وقتي شرايط تيم را خطرناک مي ديد، براي استفاده از ضربات سر تصميم گرفت به خط حمله برود و همين قضيه کار دست بارسا داد. او در شرايطي که بازي 2-3 شده بود، در زدن يک ضربه سر، جدال هوايي را به بارترا باخت. همان توپ به بازيکن بتيس در ميانه زمين رسيد و راکيتيچ مجبور شد براي جلوگيري از ضد حمله مرتکب خطا شود و با دريافت کارت زرد دوم از بازي اخراج شد.

 

 

 

 

 

 

پيکه با اين وجود دست بردار نبود و همچنان قصد داشت در خط حمله بماند که خشم والورده را باعث شد. او بر سر پيکه فرياد مي زد که جرارد، بازهم مي خواهي جلو بازي کني تا به ما گل بزنند؟ بازهم کجا مي روي جرارد؟....  در نهايت بارسا يک گل ديگر هم دريافت کرد.

 

اين اما همه ماجرا نبود. پيکه در دقايق پاياني مقابل دروازه خالي نتوانست ضربه سري موفق به توپ بزند در حالي که ويدال پشت سر او در موقعيت بهتري قرار داشت.

دوربين شبکه مووي استار پلاس، لوئيس سوارز را شکار کرده که به پيکه اعتراض مي‌کند. واکنش پيکه با اعتراض سوارز اينگونه بود:« حالا مي‌خواهي من را به خاطر يک پاس سرزنش کني! سر به سر من نگذار!»

 

پيکه سپس با آرتورو ويدال وارد صحبت شد و به او توضيح داد که در لحظه اي که موقعيت ايجاد شده بود، هيچ چيزي نشنيده و به همين خاطر موقعيت ايجاد شده از دست رفته است. در حقيقت موقعيتي که براي بارسا به دست آمده بود، به خاطر اشتباه اين دو در درک متقابل، از دست رفت. پيکه به ويدال گفت:« اگر تو بگويي من اشتباه کردم قبول دارم ولي به جانم قسم مي‌خورم که من هيچ چيزي نشنيدم.»

 

 

 

ارسال در: سه شنبه 22 آبان ساعت 16:07 (1397/8/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن