تيام و جپاروف بر مي گردند اگر...
شماره خبر : 149149
مديران باشگاه استقلال در تلاش براي تقويت اين تيم در نيم فصل دوم ليگ برتر هستند اما در اين راه مشکلات مهمي به وجود آمده است که مي تواند آنها را در راه تقويت تيم با مشکل روبرو کند.

چند روزي است که فضاي مجازي پرشده است از خبر بازگشت سرور جپاروف به استقلال، بازيکني که فصل پيش نمايش بسيار خوبي در ترکيب استقلال داشت و يکي از ارکان موفقيت اين تيم بود اما در پايان فصل ترجيح داد به ليگ قزاقستان برود، در اين تيم به طور کامل نيمکت نشين بود و حالا ظاهرا در سال هاي آخر فوتبالش هواي بازگشت به جمع آبي پوشان را در سر دارد.


در اين بين اما اتفاق هاي فصل  گذشته در مورد اين بازيکن در حال تکرار شدن است، جپاروف فصل قبل با مبلغ 350 هزار دلار با مديران وقت باشگاه براي تمديد قرارداد به توافق رسيده بود اما چند ايجنت زير پاي او نشستند و به قدري قيمت اين بازيکن را بالا بردند که کنترل از دست باشگاه خارج شد و در نهايت پروژه جذب اين بازيکن به امري محال تبديل شد.


حالا چند روزي است که يک فرش فروش مقيم ازبکستان عکس هايي با جپاروف منتشر کرده و از آمادگي اين بازيکن براي بازگشت به استقلال صحبت کرده است، پست هايي که به طور طبيعي هدفي جز بالا بردن قيمت اين بازيکن و البته خارج کردن کار از دست باشگاه استقلال نخواهد داشت چراکه  وقتي خبر تمايل يک بازيکن براي بازگشت به تيم سابق خود منتشر مي شود باعث فشار هواداران به باشگاه و بالا رفتن قيمت اين بازيکن مي شود.

در اين ميان برخي افراد ديگر نيز حضور دارند که مانند ابتداي فصل با ادعاهاي عجيب و به دور از واقع به دنبال جذب هوادار در فضاي مجازي براي خود بودند اما هيچگاه نه تنها هيچ کمکي به استقلال نکردند، بلکه باعث شدند توقع بازيکنان استقلال افزايش يابد که اين موضوع باعث شد تا اين بازيکنان در نهايت با استقلال تمديد نکنند و حالا دوباره با نزديک شدن به فصل نقل و انتقالات دوباره با صحبت هاي جنجالي و به دور از واقعيت در فضاي مجازي فعال شدند و از هيجانات هواداران سو استفاده مي کنند که با توجه به حضور در خارج از کشور باشگاه استقلال براي اقدام عليه اين افراد نيز با مشکل مواجه است.


در اين بين طبيعي است که باشگاه استقلال براي بازگشت تيام هم تلاش خواهد کرد، بازيکني که بعد از يک فصل فوق العاده در نقل و انتقالات به باشگاه عجمان رفت و هرگز نتوانسته درخشش خود در استقلال را تکرار کند.


اما در اين بين به احتمال فراوان با نزديک شدن به نقل و انتقالات زمستاني فضاسازي براي اين بازيکن هم در فضاي مجازي آغاز خواهد شد تا قيمت اين بازيکن بالا برود، قيمتي که پرداخت آن از توان باشگاه استقلال خارج است.


اما در اين بين نقش هواداران استقلال بسيار پررنگ است چراکه آنها با فشار آوردن به باشگاه مي توانند قيمت بازيکنان مورد نظر باشگاه را تا حد قابل توجهي بالا ببرند، در حالي که با سکوت خود مي توانند به باشگاه در راه بازگرداندن اين ستاره ها با قيمتي معقول کمک کنند.


مديران استقلال در تلاش براي تقويت استقلال در نيم فصل دوم هستند اما به نظر اين بار در اين راه نقش هواداران بسيار پررنگ خواهد بود و آنها مي توانند اين بار سرنوشت باشگاه را خود رقم بزنند.

رنوشت باشگاه را خود رقم بزنند.

ارسال در: چهارشنبه 23 آبان ساعت 10:12 (1397/8/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن