اسماعيلي: دلخورم چون به ناحق قضاوت شدم!
شماره خبر : 149162
هافبک استقلال مي گويد بحث دوري اش از تمرينات يک بحث درون خانوادگي بوده است اما از رفتار بعضي از هواداران تيمش دلخور است.

فرشيد اسماعيلي در مورد دليل دوري 10 روزه اش  از تمرينات مي گويد: من از تمرينات دور بودم ولي خودتان ديديد کوچکترين صحبتي در اين باره انجام ندادم. اين يک بحث درون خانوادگي بود که در درون خانواده استقلال هم حل شد و مشکلي نيست که بخواهم در مورد آن صحبت کنم.


او در مورد اين که گفته شد به دليل اعتراض به مشکلات مالي از حضور در تمرين استقلال منع شد هم مي گويد:من تعجب مي کنم از حرف هاي عده اي چون من اصلا بحث مالي با باشگاه ندارم. 4 سال است بدون حاشيه و با تمام وجود براي استقلال تلاش مي کنم و از مطرح شدن اين حرف ها واقعا تعجب مي کنم.  آقاي فتحي مصاحبه کردند و گفتند من اصلا در مورد مسائل مالي صحبت نکردم ولي بازهم اين بحث ها مطرح مي شد.


اسماعيلي ادامه داد: من بسيار ناراحتم چون در اين مدت قضاوت شدم بدون اينکه قضاوت هايي که در مورد من شد درست باشد. واقعا دلخور هستم چون عده اي بدون اينکه موضوع را بدانند گفتند فرشيد دنبال پول بوده و به من در فضاي مجازي فحش دادند در حالي که من کوچکترين حرفي در مورد مسائل مالي نزدم.


اما فرشيد اسماعيلي در پايان فصل 2018 ليگ قهرمانان آسيا عنوان آقاي پاس گل اين رقابت ها را به خود اختصاص داد. او در مورد اين موفقيت هم مي گويد: واقعا موفقيت استقلال از اين عنوان برايم مهمتر بود چون دوست داشتم استقلال موفق شود. حالا هم که به اين عنوان دست پيدا کردم خوشحالم چون هم براي خودم خوب است و هم براي باشگاه استقلال کسب چنين عنواني موثر  است.

 

 


هافبک استقلال در پاسخ به اين سوال که آيا با وجود حضور بازيکناني مثل ژاوي در پست او در ليگ قهرمانان آسيا فکر مي کرد به اين عنوان دست پيدا کند هم گفت: من به نام ها توجهي نداشتم چون براي تيم بزرگي مثل استقلال بازي مي کردم. از کسب اين عنوان خوشحالم ولي خيلي ها از آن گذاشتند که من از اين مساله ناراحت هستم.  

 

امروز فرصتي شد تا فرشيد اسماعيلي بعد از تمرين سري به لئاندرو پادواني، مدافع سابق اين تيم بزند. او در مورد اين ملاقات هم مي گويد: وقتي به ديدار پادواني رفتم فهميدم چقدر ورزش گاهي بي رحم مي شود، در حالي که همه در مورد درآمد نجومي ورزشکاران صحبت مي کنند کسي اين شرايط را که در مورد پادواني پيش مي آمده را نمي بيند.  نکته بعدي اينکه چقدر ما بي معرفتيم، من در مورد کسي صحبت نمي کنم و خودم را مي گويم.  بازيکني که بدنش را به خاطر ما داد، کسي که تا ديروز بازي مي کرد حالا توان راه رفتن ندارد و نمي دانيد من چقدر از اين موضوع ناراحت هستم. البته خدا را شکر وضعيتش نسبت به دفعه قبل که من او را ديدم بهتر شده است. اميدوارم به اين راحتي بازيکنانمان را فراموش نکنيم و هم بازيکنان، هم مديران و هم هواداران کمک کنيم تا او دوباره سلامتي اش را بدست بياورد.

ارسال در: چهارشنبه 23 آبان ساعت 19:20 (1397/8/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن