پايان کار نمازي؛ فرصتي براي تحول نيست
شماره خبر : 149165
ذوب آهن به همکاري خود با مربي سابق تيم ملي پايان داد و اميد نمازي که در بازگشت به فوتبال ايران اميدوار به کسب نتيجه بود با يک ناکامي بزرگ اصفهان را ترک خواهد کرد.
 اميد نمازي از جمله مربيان صاحب سبک در فوتبال ايران محسوب مي‌شود که سابقه همکاري با کارلوس کي‌روش در تيم ملي را نيز در کارنامه دارد. اين مربي که در يوتاي آمريکا زاده شده و اصالتي ايراني داراست، بعد از سال‌ها بازي در اين کشور در نهايت به عنوان يک تئوريسين به کادرفني تيم ملي ايران اضافه شد. اولين حضور نمازي در فوتبال ايران البته به زمان حضورش در استيل آذين مربوط مي‌شود که آن نيز کوتاه مدت بود و با توجه به نتايج اين تيم خيلي زود طرفين به کار خود پايان دادند.


سرمربي مورداعتناي فوتبال آمريکا که سابقه ريز و درشتي در اين کشور داراست، بلافاصله بعد از پايان همکاري در استيل آذين به تيم ملي دعوت شد تا در کنار کارلوس کي‌روش حضور يابد. اين همکاري با دوام سه ساله در آستانه جام جهاني با اختلاف نظر طرفين همراه شد و او از حضور در برزيل محروم ماند.


اميد نمازي در بازگشت به امريکا هدايت تيم ملي زنان اين کشور را عهده دار شد و در ابتداي اين فصل نيز به عنوان گزينه جذاب حضور روي نيمکت ذوب آهن مورد توجه قرار گرفت. با اين حال تدابير فني او در شرايطي که به نظر مي‌رسيد اين تيم اصفهاني از نظر سبک اجراي فوتبالي توانسته نظرها را به خود جلب کند، نتوانست ذوب را از بحران کسب نتيجه خارج کند و مديران اين باشگاه بعد از باخت سنگين و دور از انتظار با 4 گل برابر تراکتورسازي تصميم به کنار گذاشتن او گرفتند. اکنون سرنوشت نمازي در فوتبال ايران خاتمه يافته تلقي مي‌شود و بايد انتظار آينده مربيگري او در تيمي ديگر  را داشت.

 

 

اميد نمازي که از چند روز پيش و بعد از شکست مقابل تراکتورسازي صحبت در خصوص برکناري‌اش به اوج رسيده بود، امروز نيز سبزپوشان اصفهاني را تمرين نداد تا برکناري او به قطعيت نزديک شود.

ارسال در: پنجشنبه 24 آبان ساعت 01:07 (1397/8/24)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن