حريف سايپا در ليگ قهرمانان آسيا مشخص شد
شماره خبر : 149166
شاگردان علي دايي که در فصل گذشته موفق به دريافت جواز صعود به ليگ قهرمانان آسيا شدند، حريف خود در مرحله پلي آف اين رقابت‌ها را شناختند.

علي دايي بعد از اينکه در فصل گذشته با قهرماني در جام حذفي به همراه نفت تهران جواز صعود به ليگ قهرمانان آسيا را دريافت کرد، ترجيح داد با توجه به مشکلات اين تيم راهي سايپا شود و از موقعيت حضور در آسيا عبور کند. هرچند با توجه به تداوم مشکلات نفت تهران، اين تيم از گردونه مسابقات ليگ قهرمانان کنار گذاشته شد.


علي دايي در سايپا نيز توانست جواز حضور غيرمستقيم به مسابقات ليگ قهرمانان آسيا را دريافت کند و به عنوان نماينده چهارم ايران بايد در مرحله پلي آف به مصاف رقيب خود برود. طبق اعلام کنفدراسيون فوتبال آسيا و مسابقات ليگ قهرمانان آسيا، سايپا به عنوان نماينده ايران در مرحله پلي آف براي حضور در مرحله اصلي و گروهي بايد به مصاف الريان نماينده قطر بود.


با اعلام کميته مسابقات کنفدراسيون فوتبال آسيا باشگاه ها تا 23 ژانويه 2019 زمان دارند ليست بازيکنان خود را براي حضور در رقابت ها به AFC ارسال کنند و همچنين تيم ها تنها مجاز به ثبت نام 4 بازيکن خارجي در ليست خود هستند.


الريان قطر در فصل 2017 در گروه پرسپوليس حاضر شده بود و در روز آخر با توجه به شکست برابر الهلال عربستان از صعود به مرحله بعدي بازماند و شاگردان برانکو ايوانکوويچ با پيروزي مقابل حريف اماراتي راهي مرحله بعدي شده بودند. اين تيم در اين فصل ليگ قطر با اختلاف 9 امتيازي از صدر جدول در رده چهارم جاي گرفته است.

ارسال در: پنجشنبه 24 آبان ساعت 02:00 (1397/8/24)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن