«طارمي» بازهم روي اعصاب پرسپوليسي ها
شماره خبر : 149168
مهاجم ملي پوش کشورمان به هر بهانه اي مورد انتقاد شديد هواداران فوتبال در ايران قرار مي گيرد.

مهدي طارمي که حالا براي الغرافه قطر توپ مي‌زند، وضعيت عجيبي را تحمل مي‌کند. اين بازيکن که در پنجره نقل و انتقالات زمستاني فصل گذشته از جمع سرخپوشان جدا شد، فکرش را نمي‌کرد تا اين حد محبوبيتش نزد طرفداران پرسپوليس کاهش يابد.

هواداران پرسپوليس، طارمي را عامل تمام اتفاقات بد براي باشگاه شان مي‌دانند؛ بسته شدن پنجره نقل و انتقالات، بدهکار شدن باشگاه، صرف انرژي و رو انداختن به رئيس جمهور براي حل مشکلات موجود با باشگاه ريزه اسپور، خالي شدن تيم از مهره تاثيرگذار، از دست رفتن قهرماني ليگ قهرمانان آسيا، خشک شدن چشمه گلزني منشا و عليپور و...

پرسپوليسي‌هايي که در فضاي مجازي فعاليت مي‌کنند، بعد از رقم خوردن نايب قهرماني در آسيا، با هجوم به صفحه اينستاگرام طارمي، با استفاده از ادبياتي که اصلا قابل بيان نيست، به او توهين کرده و تهديدش کردند که صفحه اش را شبيه يک خواننده منفور زيرزميني، ريپورت مي‌کنند. اما قبل از اينکه اتفاق جديدي رخ دهد، طارمي شخصا وارد عمل شد و صفحه اش را از دسترس خارج کرد.

اين اتفاق زمينه ساز آن شد تا محلي براي توهين به بازيکن ملي پوش و محبوب کارلوس کي روش وجود نداشته باشد. حالا هواداران پرسپوليس از اين موضوع هم عصباني هستند و با انتشار پست هايي در فضاي مجازي، طارمي را مسبب بسته شدن صفحه اينستاگرام ساير ملي پوشان مي‌دانند!

ارسال در: پنجشنبه 24 آبان ساعت 02:25 (1397/8/24)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن