سرمربي تيم کي روش باشيد؛ انتخاب با شما!
شماره خبر : 149169
اگر شما به جاي کارلوس کي روش بوديد، با کدام ترکيب به مصاف ترينيداد و توباگو مي رفتيد؟

 تيم ملي ايران امروز در ورزشگاه آزادي ميزبان تيم سرخپوش ترينيداد خواهد بود. اين بازي در شرايطي برگزار مي شود که تيم ملي با 24 بازيکن در اردو حضور دارد و هر 24 ملي پوش، شايسته بازي در ترکيب اصلي هستند.

 

خيلي ها اعتقاد دارند کي روش بايد از دروازه بان ديگري به جز بيرانوند در خط دروازه استفاده کند تا پيش از جام ملتها آن ها نيز ارزيابي شوند اما از سوي ديگر، بيرانوند هم با درخشش در ليگ قهرمانان آسيا به اردوي تيم ملي رفته و در دوران اوج حضور دارد.

 

اما 10 جايگاه بعدي در تيم ملي بيشتر محل مناقشه طرفداران فوتبال هستند. در دفاع مياني مجيد حسيني، روزبه چشمي، محمدرضا خانزاده و محمدحسين کنعاني زادگان به تيم ملي دعوت شده اند و جاي خالي مرتضي پور علي گنجي حسابي در چشم است. در دفاع راست کي روش سه بازيکن آماده از دينامو زاگرب، استقلال و الشحانيه دارد و در دفاع چپ احسان حاج صفي و ميلاد محمدي مي توانند به ميدان بروند.

 

براي انتخاب 3 هافبک، بايد ابتدا انتخاب شود که تيم ملي با 2 هافبک دفاعي بازي کند يا يک هافبک دفاعي. خيلي ها اعتقاد دارند در اين بازي احمد نوراللهي بايد سرانجام اولين بازي اش را انجام دهد و البته ديگر بازيکنان نظير اميد ابراهيمي، مسعود شجاعي و وحيد اميري هم نام هاي بزرگي هستند که به سادگي نمي توان از حضورشان در ترکيب اصلي گذشت. همچنين احسان حاج صفي که نامش در ليست مدافعان قرار داده شده، يکي از نامزدهاي بازي در پست هافبک دفاعي و مياني است.

 

در خط حمله دست کي روش بسيار باز است. سردار، کريم و کاوه رضايي مهاجمان نوک هستند و ترابي، طارمي و قلي زاده در پست وينگر به ميدان خواهند رفت. البته اينجا هم مثلا مهره اي نظير وحيد اميري پتانسيل بازي در پست وينگر را دارد.

 

حالا شما اگر به جاي کارلوس کي روش باشيد کدام 11 بازيکن را در ترکيب اصلي قرار خواهيد داد؟ آيا ترکيبي از استقلالي هاي سابق نظير اميد ابراهيمي، کاوه رضايي، سيدمجيد حسيني و... را در ترکيب امتحان مي کنيد يا عجيب ترين ملي پوش يعني کنعاني زادگان را در بين فيکس ها قرار مي دهيد؟ البته هيچ بعيد نيست متمايل باشيد اولين بازي احمد نوراللهي را رقم بزنيد، اما او را در کدام پست استفاده مي کنيد؟

ارسال در: پنجشنبه 24 آبان ساعت 11:30 (1397/8/24)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن